Autoceļi Iedzīvotājiem

Lai uzlabotu braukšanas apstākļus un nodrošinātu līdzenāku brauktuvi, Preiļu novadā tiek veikta grants seguma ceļu greiderēšana. Uz lielas daļas grants seguma ceļu ikdienas uzturēšanas darbi norit atbilstoši vasaras sezonai. Lielākās grūtības sagādāja ilgstošais sausums, kura dēļ atsevišķos ceļa posmos greiderēšanas darbus nevarēja veikt. Bet šobrīd, pateicoties lietum un labvēlīgajiem laikapstākļiem, tuvākajā laikā tiks izlīdzināti arī tie autoceļi, uz kuriem darbi līdz šim bija apturēti.

Saņemot informāciju no iedzīvotājiem, kuri sūdzas par “trepi”, kas izveidojusies uz viņiem nozīmīgiem ceļiem, nākas konstatēt, ka lielākās problēmas šobrīd veidojas uz VSIA “Latvijas Valsts ceļi” pārziņā esošajiem ceļu posmiem, kā arī uz ceļiem, kas atrodas Preiļu novada Rušonas pagasta teritorijā, jo šo posmu vasaras uzturēšanas darbu veikšanu visvairāk ietekmēja sausums.

Aicinām iepazīties ar karti, kurā redzams Valsts ceļu tīkls ŠEIT.

Gadījumos, ja ceļš pieder Preiļu novada pašvaldībai, lūgums sazināties ar sava pagasta pārvaldnieku.

Gadījumos, ja ceļš pieder VSIA “Latvijas Valsts ceļi”, lūgums sazināties ar Latgales reģionālo nodaļu, tālr. +371 67036454, latgale@lvceli.lv.

Infografika ņemta no VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" mājaslapas.

Informāciju sagatavoja