Atrašanās vieta

Sporta iela 1, Preiļi, Preiļu novads, LV-5301

Šajā struktūrvienībā mācības notiek sekojošos virzienos:

  • skaistumkopšana;
  • ēdināšanas pakalpojumi;
  • pārtikas produktu ražošana.

Struktūrvienības vadītāja: Biruta Podskočija Biruta.Podskocija@rtrit.lv

Preiļu arodvidusskolas vēsture sākās 1973. gada 1. septembrī, kad Latvijas Republikas Patērētāju biedrību savienība Preiļos, Kooperatīva ielā 6 atvēra PREIĻU MĀCĪBU PUNKTU, jaunā, tikko uzceltā ēkā. Pēc trijiem gadiem tas tika pārveidots par PREIĻU KOOPERATĪVO PROFESIONĀLI TEHNISKO SKOLU. Vēlāk šī skola pārdēvēta par PREIĻU KOOPERATĪVO ARODVIDUSSKOLU.

Bet no 1995. gada 28. augusta skola pārgāja Preiļu pilsētas domes pakļautībā un tās nosaukums tika mainīts uz: PREIĻU ARODVIDUSSKOLA. 1996. gada septembrī notika arī telpu maiņa, līdz ar to mainījās arī skolas juridiskā adrese: Sporta ielā 1, Preiļos.

Preiļu arodvidusskola ar 2004. gada 1. janvāri pārgāja Izglītības un zinātnes ministrijas pārziņā.

2011. gada 1. septembrī apvienojot Preiļu arodvidusskolu, Dagdas arodvidusskolu, Jaunaglonas arodvidusskolu un Višķu profesionālo vidusskolu, tika atvērta Viduslatgales profesionālā vidusskola.

2014. gada 1. septembrī Preiļos darbu sāka Valsts SIA „Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums”.

Skolā var apgūt: friziera, vizuālā tēla stilista, pavāra, konditora, ēdināšanas pakalpojumu speciālista, pavāra uz kuģiem, mazumtirdzniecības komercdarbinieka, apdares darbu strādnieka, maizes un miltu konditorejas izstrādājumu speciālista un viesnīcu pakalpojumu speciālista profesijas.

Klājam banketu galdus gan skolas, gan pasūtītāja telpās tradicionālajiem un tematiskajiem pasākumiem visām vecuma grupām.

Piedāvājam iegādāties pēc pasūtījuma kulinārijas un konditorejas izstrādājumus (gaļas ruletes, salātus, kanapē uzkodas, saldās un sāļas tortes, cepumus, vafeles, kliņģerus u.c)

Novadīsim meistarklases par aktualitātēm ēdināšanā (veselīgā konditoreja, pilngraudu pārtika, u.c.) gan skolēniem, gan pieaugušajiem.

Piedāvājam trauku un galda veļas nomu.