Kontakti

Atrašanās vieta

Jaunatnes iela 1, Līči, Preiļu pagasts, Preiļu novads, LV-5301

Darbinieki

Inta Pelše

Telpu administrators
inta.pelse [at] preili.lv

Preiļu novada Labklājības pārvaldes Pakalpojumu centrs “Līči” (turpmāk tekstā – Centrs) ir Preiļu novada Labklājības pārvaldes struktūrā esoša struktūrvienība, kas nepieciešamības gadījumā nodrošina ar mājokli un sniedz palīdzību izmitināšanai (turpmāk tekstā – Pakalpojums) Preiļu novada pašvaldības (turpmāk tekstā – Pašvaldības) administratīvajā teritorijā dzīves vietu deklarējušām personām. Ja ir pilnībā apmierināts Pašvaldības teritorijā deklarēto personu pieprasījums pēc Pakalpojuma, to sniedz arī citu pašvaldību iedzīvotājiem. Centrs nodrošina ilglaicīgu (slēdzot līgumu līdz 6 mēnešiem) un īslaicīgu (slēdzot līgumu līdz 1 mēnesim ) Pakalpojumu, nepieciešamības gadījumā to pagarinot uz noteiktu laiku.

Centrā iespējams uzturēties gan vientuļām personām, gan ģimenēm. Ģimenēm ar bērniem (bērni vecumā līdz 18 gadiem un mācās vispārizglītojošajā vai profesionālajā izglītības iestādē) uzturēšanās maksa – kā par vienu klientu ar pilnu samaksu.

Centrā iespējams uzturēties arī īslaicīgi – no 1 dienas līdz vienam mēnesim ar iespēju līgumu pagarināt. To izmanto Preiļu novada viesi.

Centrs atrodas Jaunatnes ielā 1, Līčos, Preiļu pagastā, aptuveni 2,5 km no Preiļu pilsētas centra, apmēram 100 m no Preiļu – Rīgas šosejas. Centrs atrodas Preiļu pagasta ēkas Līčos 2. stāvā. Centrā iespējams izmitināt 16 cilvēkus. Centā ir arī 2 speciāli aprīkotas istabiņas klientiem ar īpašām vajadzībām. Ēkā darbojas lifts.

Tiek piedāvāti 1 un 2- vietīgi numuriņi. Istabiņās ir nepieciešamās mēbeles, kā arī sadzīves tehnika – ledusskapis, elektriskā plītiņa, tējkanna. Klienti tiek nodrošināti ar gultas veļu un veļas mazgāšanu.

Lēmumu par pakalpojuma piešķiršanu pieņem Preiļu novada Labklājības pārvaldes direktors.

Nepieciešamie dokumenti  (Labklājības pārvaldē):

  • iesniegums par nepieciešamību saņemt šādu pakalpojumu,
  • ģimenes ārsta izziņa ar slēdzienu par to, ka persona drīkst uzturēties šādas tipa iestādē,
  • izziņa par ienākumiem.

Informācija par iespēju saņemt Pakalpojumu iegūstama, sazinoties ar telpu administratoru.
Līgumu par pakalpojuma piešķiršanu slēdz Preiļu novada Labklājības pārvaldes direktors.

Centra darbība tiek finansēta no Preiļu novada domes līdzekļiem un Pakalpojuma saņēmēja maksājumiem.