Sportā

Preiļu hokeja komanda ieguvusi 5. vietu XXII Daugavpils pilsētas atklātajā hokeja čempionātā 2022.-2023. sezonā. Turnīrs norisinājās no 2022. gada 5. novembra līdz 2023. gada 30. aprīlim Daugavpils ledus hallē darba dienu vakaros, kā arī sestdienās un svētdienās. Čempionātā piedalījās astoņas komandas – HK “Kalupe”, Visaginas (Lietuva), "DVL", "Preiļi", "Ultra", "Fenikss", "ICE Wolves", "Mēs – Daugavpils".

Preiļu komandas pārstāvis Artis Žukovs pavēstīja, ka turnīrā neveiksmīgi iesāktais pirmais aplis komandai liedza cīnīties par medaļām, toties otrajā aplī no septiņām spēlēm bija tikai divi zaudējumi pirmās un otrās vietas ieguvējiem. “Kopumā tika aizvadīta ļoti laba sezona ar aizraujošām spēlēm, jo šī komanda māk atspēlēties no lieliem rezultātiem vai izraut uzvaru pēdējās spēles sekundēs,” norāda A. Žukovs.

Komandas sastāvā spēlēja sportisti no Preiļiem – Lūkass Vucāns, Aldis Džeriņš, Artis Žukovs, Ingars Šņepsts, Valērijs Haritonovs, Aldis Kalvāns, Deniss Rečs, Vladislavs Rečs, kā arī pārstāvji no Rēzeknes un Madonas: Jānis Šaudiņš, Ivars Čiževskis, Klapins Raivis, Vitālijs Svirskis, Arvis Strods, Vjačeslavs Lebedjoks, Dainis Kušners, Einārs Aleksandrovičs, Daniels Cirkiļevičs, Edgars Voits, Deniss Saļihovs, Edvards Brencis, Vladimirs Perminovs, Mārtiņš Škēls, Aivars Mežatučs un Edgars Stepiņš.

Komandas rezultatīvākie spēlētāji: Artis Žukovs (35 punkti), Mārtiņš Škēls (17 punkti), Vjačeslavs Lebedjoks (14 punkti), Vladislavs Rečs (9 punkti), Edgars Stepiņš (7 punkti). Jāatzīmē, ka preilietis Artis Žukovs čempionāta kopvērtējumā ierindojās top 5 čempionāta rezultatīvāko spēlētāju sarakstā.

Komanda izsaka pateicību visiem līdzjutējiem par atbalstu, uzsverot, ka nākošgad čempionātā cīnīsies tikai un vienīgi par medaļām.  

Informāciju sagatavoja