Pašvaldībā Iedzīvotājiem
Lielā Talka jau 27. aprīlī!

Informējam, ka 27. aprīlī norisināsies Lielā Talka – lielākā Latvijas nevalstiskā kustība, kas balstās uz brīvprātīgu līdzdalību vides sakopšanā, atveseļošanā un labiekārtošanā, radot saliedētību, pozitīvismu un labi padarīta darba sajūtu.

“Lielā Talka faktiski kļuvusi par gaidītu tradīciju, kas sniedz iedzīvotājiem iespēju pietuvoties dabai, saliedēties vienoto mērķu labā un radīt prieka brīžus visiem kopā – un katram atsevišķi! Lielā talka pati par sevi kļuvusi par mantojumu, ko sniedzam jaunākajai paaudzei, mācot atbildību un cieņu pret vidi, kas ir mums apkārt,” atzīmē Lielās Talkas vadītāja Vita Jaunzeme.

26. martā Rīgā Mežaparkā, Kokaru zālē notika Lielās Talkas ieskandināšanas pasākums, kur tikās pašvaldību koordinatori, talkas atbalstītāji un rīkotāji, piedaloties arī Preiļu novada pašvaldības speciālistiem. Pasākumā ar diskusiju par dabas saglabāšanas nozīmi cilvēces ilgtspējībai ieskandināts pirmstalkas mēnesis un atvērta iespēja reģistrēt savu izvēlēto talkošanas vietu Lielās Talkas kartē www.talkas.lv.

Kā ierasts tiek organizētas gan sakopšanas, gan labiekārtošanas talkas, kā arī ikvienam iespēja pieteikt solo talku (tai skaitā DUO un ģimenes talkas). Aicinām ikvienu ieskatīties kartē, reģistrēt savu talkošanas vietu vai izvēlēties kādu no jau pievienotajām vietām un notikumiem. Kolektīvās talkas iespējams pieteikt ar talkas koordinatora palīdzību. Preiļu novadā talkas koordinators ir Nauris Lazda, tālr. +371 27862728; e-pasta adrese nauris.lazda@preili.lv

Lielo Talku organizē biedrība “Pēdas LV” sadarbībā ar Latvijas Valsts mežiem, Latvijas Pašvaldību savienību, Finanšu ministriju, Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministriju, Eiropas Latviešu Apvienību. Atbalsta: Rimi, Mežpils alus, Getliņi, DHL.

Informāciju sagatavoja