Jau 3. reizi notiks Preiļu suņu saimnieku organizēts zibpasākums! Šoreiz - Celtnieku ielas kvartālā (tikšanās pie veikala "Kārums").
Varbūt jau esat ievērojuši Preiļu parkā vai siera rūpnīcas rajonā izvietotās info zīmes par suņu ekskrementu savākšanu? Šajā laikā kopš 14. jūnija esam "iestādījuši" 22 mietiņus ar uzrakstu "Esi atbildīgs! Savāc sava suņa izkārnījumus!"
Vienmēr priecājamies par atsauksmēm, ieteikumiem un konstruktīvu kritiku, jo pilsētvide iegūst no cilvēku un dzīvnieku savstarpējās sadarbības. Laipni aicinām pievienoties mūsu kustībai visus pārējos suņu saimniekus un viņu mīluļus, zvanot pa tālruni Romānam (iedzīvotāju iniciatīvas grupas vadītājs) +371 29234510 vai Ingūnai (projekta iesniedzēja) +371 29475597.
Veidosim savu dzīvi labāku!