Datums 24. augusts, 2025
Laiks10.00
Vieta N. Rancāna un Liepu ielas kvartāls

24. augustā plkst. 10.00 iedzīvotāju iniciatīvas grupa "Suņu saimnieki Preiļos" rīko vienu no pēdējiem zibpasākumiem mazo grantu projektu konkursa "Iedzīvotāji veido savu vidi - 2025" ietvaros, šoreiz apvienojot N. Rancāna un Liepu ielas kvartālus.

Suņu saimnieki aicināti tikties un gājienu uzsākt N. Rancāna ielas iekšpagalmā. Noslēgums paredzēts Valsts SIA "Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums" teritorijā, kur suņiem un saimniekiem būs iespēja satikties nožogotā un piemērotā vidē. 

Paldies esošajiem suņu saimniekiem, kuri aktīvi darbojas, aktualizējot un popularizējot projekta ideju, atbalstītājiem, kuri finansē un citādi atvēl savus resursus preiliešiem, kuriem ir aktuāli visi kvalitatīvas dzīves jautājumi!

Veidojam savu dzīvi labāku!

Saistītas tēmas

Notikumi: