Datums 13. aprīlis, 2024
Laiks10.45
Vieta Preiļi

Laiks doties dabā, skriet, soļot un tādējādi atvadīties no ziemas! Tāpat kā dabā ir ierasts cikliskums, arī sportā tradīcijas ir cieņā. Tradīciju turpinot, mēs gatavojamies skriešanas un soļošanas svētkiem “Cīruļputenis – 2024”.

13. aprīlī sacensību organizatori – Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola – aicina ikvienu iegriezt šo skaisto virpuli un kopīgi izskriet un nosoļot pa pilsētas ielām!  Distances garums, maršruts un starta vieta paliek nemainīgi, mainās vien dalībnieku vecums un pasākuma gadskārta!

Šogad “Cīruļputeņa” soļotāji svinēs 6. gadadienu un skrējēji – 16. Dalībniekus sagaida dāvanas un pārsteigumi, labs noskaņojums un neizstājamas tikšanās domubiedru lokā! Sumināti arī tiks seši ātrākie četru apļu skrējēji un sešas ātrākās trīs apļu skrējējas.

Īstenojoties idejai, izveidojusies apvienība “Soļošanas veterāni” kuru mērķis ir izcelt ātrākos soļotājus un popularizēt šo vieglatlētikas disciplīnu. Šogad sporta soļotājus gaida pārsteiguma balvas no soļošanas entuziastiem!

Iepazīstamies ar nolikumu, savlaicīgi piesakāmies un uz tikšanos 13. aprīlī “Cīruļputenī – 2024”! 

Pieteikuma anketa