Datums 8. septembris, 2023
Laiks18.00
Vieta Preiļu novada Kultūras centrs

"Latvijas kauss 2023" ir izklaidējošs erudīcijas spēļu turnīrs, kas norisinās dažādās Latvijas lielākās un mazākās apdzīvotās vietās visa gada garumā. Izzinošās komandu spēles norisi nosaka spēles dalībnieki, kuri spēles laikā nosaka, kādas tēmas tiks spēlētas. Komandas spēks ir daudzveidībā, un pat bērns var būt zinošākais noteiktos jautājumos, kas nozīmē, ka spēle var būt no viegli izklaidējošas līdz sarežģītai, un pat vislielākajam erudītam var nākties aizdomāties. Uz šo pasākumu tiek aicināts ikviens kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem – katram komandas dalībniekam būs iespēja kopā ar saviem komandas biedriem pārbaudīt savas zināšanas, kā arī uzzināt daudz ko jaunu. Pozitīvas emocijas un balvas labākajiem garantētas. No katras spēles 1. – 3. vieta iekļūst reģionālajā pusfinālā, kurā katrai komandai būs iespēja cīnīties par iekļūšanu finālā. Fināla galvenā balva ir "Prāta Spēles" Latvijas ceļojošais kauss, kas līdz nākamajam erudīcijas čempionātam nokļūs uzvarētāja komandas pārstāvētajā pašvaldībā, un kalpos kā lepnuma simbols tam, ka tieši šīs pašvaldības pārstāvji atzīti kā erudītākie, zinošākie. Iepriekšējā erudīcijas čempionāta uzvarētāji ir komanda "Stende 2", kas pārstāvēja Tukuma novada pašvaldību.

Ir atklāta pieteikšanās "Prāta Spēles" Vislatvijas erudīcijas čempionātam "Latvijas kauss 2023" erudīcijas spēlei, kas norisināsies 08.09.2023., plkst. 18.00 Preiļu novada Kultūras centrā!

Erudīcijas spēļu turnīrs ilgs visa gada garumā un noritēs visos Latvijas reģionos.

Laipni aicinām pieteikties Preiļu novada iedzīvotājus, iestādes, organizācijas un ikvienu interesentu, sekojot trīs vienkāršiem soļiem:

  1. Izveido komandu līdz 6 cilvēkiem;
  2. Reģistrē dalību info@prataspeles.lv vai www.prataspeles.lv;
  3. Cīnies par erudītākās komandas titulu un balvām!

Šī ir unikāla iespēja ikvienam interesentam bez maksas piedalīties Valsts mēroga erudīcijas pasākumā. Erudīcijas čempionātu rīko biedrība "Prāta Spēles".

Informācija un aktuālo spēļu saraksts periodiski tiek papildināts un var mainīties! Tādēļ tiek aicināts sekot līdzi informācijai www.prataspeles.lv un Facebook lapā – Prāta Spēles Latvijas Kauss.

Jāņem vērā, ka komandu skaits katrā spēlē ir ierobežots!