Datums 19. augusts, 2023
Laiks15.00
Vieta Preiļu parkā pie muižas zirgu staļļiem

Preiļu novada pašvaldība jau otro gadu rīko jauno mūzikas grupu un solistu konkursu “Zelta Krauklis 2023”, tādēļ līdz šī gada 17. augustam Riebiņu MJIC “Pakāpieni” un Preiļu JC “Četri” sadarbībā ar Preiļu novada Kultūras un tūrisma pārvaldi, Preiļu novada pašvaldību aicina jaunās mūzikas grupas un solistus no Preiļu un citiem novadiem pieteikties dalībai konkursā “Zelta Krauklis 2023”, kas šogad norisināsies Preiļu novada svētku ietvaros 19. augustā plkst. 15.00 Preiļu parkā pie muižas zirgu staļļiem!

Šī ir lieliska iespēja jaunajām grupām un solistiem parādīt un pierādīt sevi, uzstāties publikas priekšā, uzlabot un attīstīt savas uzstāšanās prasmes un iegūt lielisku pieredzi, svinot Preiļu pilsētas svētkus kopā!

Tehnisks vai etnisks – mūzikas stilam nav nozīmes, ja uzskatāt, ka esat oriģināli un gatavi sacensties ar citiem jaunajiem un daudzsološajiem aicinām piedalīties un parādīt sevi! Konkursā nepieciešams izpildīt piecas dziesmas. Programmā jāiekļauj vismaz viena dziesma valsts valodā.

Galvenā balva grupu kategorijā 300 EUR vērtībā, solistiem 100 EUR vērtībā, kā arī īpašā skatītāju simpātiju balva 100 EUR vērtībā!

Lai pieteiktos ir jāizlasa nolikums un jāaizpilda pieteikuma anketa!