Datums 14. jūnijs, 2023
Laiks15.00
Vieta Jauniešu centrs "Četri"

Uzsākam vasaru ar sava skapja pārskatīšanu un papildināšanu. Nes uz "DRĒBJU BAZĀRU" savas mantas (drēbes, rotas, aksesuārus), kuras pašam nav vairs aktuālas, bet var noderēt kādam citam.

KUR? Preiļos, Kārsavas ielā 4, Jauniešu centrā "ČETRI"
KAD? 14. jūnijs
CIKOS? Tirgosimies laikā no 15.00 līdz 18.00
PREČU CENAS? Nosaka paši pārdevēji
DALĪBA PASĀKUMĀ IR BEZ MAKSAS. (Vecums 13+)

Cienot pircēju, aicinām piedāvāt tikai lietas, kuras ir tīras un lietošanas kārtībā. 

Ja vēlies būt "pārdevējs", tad obligāta iepriekšēja pieteikšanās - sūti savu Vārdu, Uzvārdu un vecumu uz tālr. nr. +371 28291082

NĀC TIRGOT PATS VAI NĀC IEGĀDĀTIES JAUNIEŠU TIRGOTĀS DRĒBES!

PIRKT, PĀRDOT, MAINĪTIES VAI VIENKĀRŠI JAUKI PAVADĪT TREŠDIENAS PĒCPUSDIENU.

Kāpēc izvēlēties lietotu apģērbu?

  • Apģērba ražošanā iztērētos dabas resursus vairs nevar atgriezt. Gada laikā tiek saražoti 100 miljardi apģērba gabali, kuru ražošanā tiek izmantoti milzīgi dabas resursi. Bet mēs katrs to varam mainīt, pērkot jau lietotus, bet vēl nenovalkātus apģērba gabalus. 
  • Pērkot jau lietotu apģērbu, TU palīdzi videi.
  • Lietotam apģērbam ir izdevīgāka cena, pērkot tu vari ietaupīt, bet pārdodot, tu vari daļēji atpelnīt naudu, ko ieguldīji apģērbu iegādājoties.
  • Pērkot lietotu apģērbu samazinās ātrās modes ietekme. Katrs nenopirktais ātrās modes apģērba gabals ir kā aicinājums lielajiem apģērba ražotājiem samazināt ražošanas apjomu. ĀTRĀ MODE IR ĪSTERMIŅA PRIEKS, BET ILGTERMIŅA PIESĀRŅOJUMS.
  • Tev ir laba iespēja atrast kaut ko UNIKĀLU, kādu īpašu apģērbu, vai aksesuāru, kuru vairs nevar iegādāties nekur citur.

Pasākumā var tikt fotografēts vai filmēts. Materiāli var tikt izmantoti publicitātei.