Datums 26. septembris, 2023
Laiks18.00
Vieta Riebiņu Kultūras nams

Neparedzētu apstākļu dēļ izrāde "Uzmanību, peles!" (26.09.2023.) mainīta uz izrādi "Trušu kāposti jeb kā kļūt par varoni". Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

26. septembrī plkst. 18.00 Riebiņu Kultūras namā radošā apvienība "Teātris un ES" ielūdz uz izrādi bērniem un vecākiem  "Trušu kāposti jeb kā kļūt par varoni"

Trusis Pepe ir nolēmis apceļot pasauli kopā ar saviem labākajiem draugiem – trusi Riko un trusi Oto. Visi trīs ir nolēmuši vispirms doties uz Ameriku, kur dzīvo kovboji un indiāņi, tad uz Āfriku, kur apkārt skraida žirafes un zebras. Pēc tam viņi dosies tālāk uz Sniega zemi, kur aukstumā drebinās roņi un jūras lauvas. Tad mazliet paviesosies Āzijā, kur visi ēd ar irbulīšiem, BET… visus šos plānus izjauc Oto negaidīti dīvainā pazušana. Draugi ir nesaprašanā! Kas varēja notikt ar viņu labāko draugu? Un tad vēl, viņu mežā ir parādījušās tādas jocīgas skaņas!? Šoreiz trušiem ir jāsakopo visi savi spēki un drosme, lai pēc iespējas ātrāk atrastu pazudušo draugu. Pievienojieties arī tu Oto meklēšanā! Dziedi un smejieties kopā ar izrādes varoņiem un kas zina, varbūt kļūsi par Supervaroni!

Režisors par izrādi:

„…Sirsnīga izrāde, dažāda vecuma bērniem, kā arī pieaugušajiem. Smieklīgs, piedzīvojumiem bagāts, humoristisks un aizkustinošs stāsts par diviem bailīgiem trušiem, kuriem ir ne tikai ass prāts, bet īpaši cēla un labestīga sirds. Tāpat kā daudzās tautas pasakās, tā arī šajā stāstā varoņi dosies pasaulē meklēt laimi, pārvarēs visus šķēršļus, uzvarēs savas bailes un uzzinās visu par apkārtējo pasauli, kurā iegūs sev jaunus draugus.”

Režisors: Armands Ekštets,

Žanrs: piedzīvojumu izrāde bērniem un vecākiem,

Izrādes ilgums: 45 min,

Mērķauditorija: bērni pirmskolas un sākumskolas vecumā,

Valoda: latviešu,

Ieeja: 4 EUR.