Datums 26. septembris, 2023
Laiks9.30
Vieta Aglonas Kultūras nams

Neparedzētu apstākļu dēļ izrāde "Uzmanību, peles!" (26.09.2023.) mainīta uz izrādi "Māja zem varavīksnes". Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

26. septembrī plkst. 9.30 Aglonas Kultūras namā radošā apvienība "Teātris un ES" ielūdz uz izrādi bērniem un vecākiem "Māja zem varavīksnes".

Kam mājās ir Sunītis un Kaķīte, zina, cik daudz mīlestības un prieka tie sniedz mājiniekiem. Bet, vai Sunītis un Kaķīte spēj sadzīvot tikai divi vien, kad neviena nav mājās? Ko tad viņi dara? Spēlējas vai tieši otrādi – ķīvējas? Varbūt viņi pa kluso atver ledusskapi un apēd visus gardumus? Vai, varbūt viņiem ir slepena eja, pa kuru viņi nemanāmi izslīd uz ielas? To un daudz ko citu jūs noskaidrosiet, ja atnāksiet uz izrādi – "Māja zem varavīksnes".

Šī ir jautra izrāde bērniem un vecākiem – par vērtībām, kurā izrādes varoņi interaktīvi (no sēdvietas zālē) iesaista mazos skatītājus izrādes notikumos. Kopā ar bērniem viņi centīsies noskaidrot: Kas ir draudzība un kam tā vispār ir vajadzīga? Kāpēc ir jāmācās? Un kas ir labāk - kārtība vai nekārtība? Izrādē "Māja zem varavīksnes" gan varoņus, gan skatītājus sagaidīs daudz palaidnību un interesantu piedzīvojumu! Uz tikšanos!

Autors un režisors: Armands Ekštets

Izrādes garums: 45 min

Žanrs: jautra izrāde bērniem

Valoda: latviešu

Izrādes mērķauditorija: bērni pirmskolas un sākumskolas vecumā

Ieejas maksa: 4 EUR