Datums 29. aprīlis, 2023 – 10. decembris, 2023
LaiksVisu dienu
Vieta Preiļu novads

Preiļu novada pašvaldība informē vietējos amatniekus, mājražotājus, kā arī citus tirgotājus par gadatirgiem Preiļu novadā 2023. gadā.

Līdztekus jau tradicionālajām tirgus dienām Preiļu pilsētā, kas parasti ir kupli apmeklētas, arī pagalmā pie Aglonas Radošo industriju centra tiks organizēti dižošanās pasākumi, kuros mākslinieki, amatnieki un pārtikas produktu ražotāji vadīs meistarklases, izrādīs savu veikumus, kurus apmeklētāji varēs arī iegādāties. Savukārt 9. aprīlī Jasmuižas parkā kopā ar amatiermākslas kolektīviem un viesmāksliniekiem krāšņi svinēsim Lieldienas, notiks arī tirdziņš, kur satikties pirkt un pārdot gribētājiem. Programmā paredzētas gan tradicionālas, gan pavisam neierastas aktivitātes, plašāka informācija par pasākumu sekos.

Pieteikšanās tirgiem notiks elektroniski un tā tiks izziņota pirms katra atsevišķā pasākuma Preiļu novada pašvaldības mājaslapā.


9. aprīlī Jasmuižas parkā no plkst. 13.00 līdz plkst. 16.00 tiks svinētas Preiļu novada Lieldienas kopā ar amatiermākslas kolektīviem un viesmāksliniekiem. Lai pieteiktos tirdzniecībai Lieldienu pasākumā, jāaizpilda šī pieteikuma anketa līdz 6. aprīlim (ieskaitot) – PIETEIKUMA ANKETA

Savukārt 29. aprīlī no plkst. 8.00 līdz plkst. 13.00 norisināsies Lielais Jurģu tirgus Preiļos. Lai pieteiktos tirdzniecībai Lielajā Jurģu tirgū, jāaizpilda pieteikuma anketa līdz 26. aprīlim (ieskaitot) – PIETEIKUMA ANKETA

Nolikums ”Par mājražotāju, amatnieku, zemnieku un dārzkopju gadatirgu rīkošanu” atrodams ŠEIT


19. augustā no plkst. 8.00 līdz plkst. 13.00 Raiņa bulvārī, 1. maija ielā, Svētku laukumā un A. Paulāna ielā notiks Preiļu pilsētas Svētku tirgus "Bezgalīgā mīlestībā. Preiļi 95". Dalībai tirgū aicinām pieteikties mājražotājus, amatniekus, zemniekus un dārzkopjus, kā arī visus, kuri izdomājuši, radījuši un izaudzējuši paši savām rokām. Aizpildiet pieteikuma anketu līdz 16. augustam (ieskaitot).


30. septembrī no plkst. 8.00 līdz plkst. 13.00 Preiļos tiek rīkots Rudens gadatirgus.

Dalībai tirgū aicinām pieteikties mājražotājus, amatniekus, zemniekus un dārzkopjus, kā arī visus, kuri izdomājuši, radījuši un izaudzējuši paši savām rokām. Aizpildiet pieteikuma anketu līdz 27. septembrim (ieskaitot). Jautājumu gadījumā sazinieties ar vecāko komercdarbības speciālisti Ingūnu Bramani, zvanot uz tālruņa numuru +371 20610484 vai rakstot uz e-pasta adresi inguna.bramane@preili.lv. Pieteikuma anketa pieejama ŠEIT.


Plašāka informācija par šiem pasākumiem pieejama pie vecākās komercdarbības speciālistes Ingūnas Bramanes pa tālruni +371 20610484, e-pasta adrese: inguna.bramane@preili.lv