Datums 26. jūnijs, 2024
Laiks10.00
Vieta Kaņepju saimniecība "Obelisk Farm"

Pieteikties pasākumam

logo

26. jūnijā Preiļu un Līvānu kopienu līderi un ideju celmlauži, zaļā dzīvesveida entuziasti tiek aicināti piedalīties seminārā kaņepju saimniecībā “Obelisk Farm” Rēzeknes novada Obeliškās.

Seminārā ilgtspējīgas attīstības un atbildīga patēriņa eksperte Inga Belousa stāstīs par mūsu katra rīcību planētas un sabiedrības ilgtspējīgai pastāvēšanai un viedai attīstībai.

Kaņepju saimniecības īpašnieks Andris Višņevskis rādīs un mācīs kā no kaņepēm izveidot būvniecības materiālu. Ar kaņepju blokiem ir nosiltināta arī saimniecības dzīvojamā ēka, saimniecība ir saņēmusi Rīgas Tehniskās universitātes ilgtspējīgas paraugprakses apliecinājumu “Energovienoti”.

Semināra ilgums aptuveni 4-5 stundas. Uz un no semināra dalībniekiem tiks nodrošināts transports, kā arī vieglas pusdienas. Dalība seminārā bez maksas.

Izbraukšana uz semināru plkst. 10.00 no Tirgus laukuma 1 Preiļos (auto stāvlaukumā iepretim baznīcai), atgriešanās ap 15.00.

Uz vietas būs iespēja iegādāties saimniecības produktus. Vairāk informācijas par saimniecību pieejams ŠEIT.

Tālrunis jautājumiem: +371 28399197

Semināru rīko Viduslatgales pārnovadu fonds, to finansē C.S. Mott Fonds caur Polijas Filantropijas attīstības akadēmijas programmu "Globālie izaicinājumu vietējie risinājumi" (Funded by the C.S. Mott Foundation under the Global Challenges Local Solutions Program run by the Academy for the Development of Philanthropy in Poland).