Datums 28. februāris, 2024
Laiks18.30
Vieta Preiļu Kultūras nams

28. februārī paredzētā izrāde “Klauni kosmosā U-TA-TA” nenotiks! Pasākuma rīkotāji ir nolēmuši to atcelt.

Preiļu Kultūras nama kolektīvs atvainojas par sagādātajām neērtībām. Nauda par iegādātajām biļetēm tiks atgriezta. Tie, kuri iegādājās biļetes Preiļu Kultūras nama kasē, tiek aicināti sazinieties, zvanot uz tālruni +371 28694439.


28. februārī plkst. 18.30 Preiļu Kultūras namā notiks interaktīvs un izglītojošs šovs visai ģimenei “Klauni kosmosā U-TA-TA!”

Pasaulē smieklīgākie klauni atgriežas pie bērniem!

Jūs gaida fantastisks šovs par to, kā izbraukt cauri galaktikai ar stopiem! Šeit bērni nebūs tikai skatītāji – viņi būs kosmosa kuģa U-TA-TA pasažieri! Un dažiem pat paveiksies kļūt par NLO vadītājiem! Neticēsiet, bet jūs pat varēsiet ceļot starp zvaigznēm ar putekļu sūcēju!

Tātad - kas ir U-TA-TA un kur to atrast? Kas notiks ar klauniem uz citām planētām? Vai citplanētieši nāks pie mums? Kā ekoloģiski uzvesties kosmosā un mājās? Uzzināsim daudzas noderīgas lietas smieklu veidā, piedalīsimies interaktīvās spēlēs, skatīsimies burvīgas video projekcijas, mācīsimies iemīlēt mūsu planētu un apciemosim vēl septiņas. Un kur nu vēl bez lidojuma gaisa balonā, ceļojumiem laikā, daudzām jocīgām situācijām un smiekliem, jo ar tavu palīdzību seši izklaidīgi klauni var visu!

Ja uz pasākumu ņemsiet līdzi zīmējumu, kur attēloti klauni kosmosā, dāvanas saņemsiet vēl pirms izrādes programmas sākuma. Pēc pasākuma aicināsim visus bērnus bez maksas nofotografēties ar šiem jaukajiem cilvēkiem.

Bērniem līdz 3 gadu vecumam kopā ar vecākiem ieeja bez maksas (bez papildu sēdvietas).

Ieejas maksa: 12; 15 EUR

Biļetes var iegādāties Preiļu Kultūras nama kasē un bilesuparadize.lv