Sportā

2023. gada 11. februārī Preiļu BJSS sporta zālē pulcējās iepriekšējo trīs posmu spēcīgākie novusa spēlētāji. Sešas dāmas un desmit kungi cīnījās par Preiļu novada čempiona titulu. Savstarpējās cīņās tika izspēlēta apļa sistēma.

Dāmām visas izšķirošās cīņas notika pēdējā kārtā. Pirmajām divām vietām bija vienāds punktu skaits, tāpēc nācās skaitīt turnīrā kopumā uzvarētos un zaudētos setus. Par vienu zaudētu setu mazāk un līdz ar to arī čempiones titulu un 1. vietu izcīnīja Irina Mihailova, 2. vieta – Annai Laganovskai un 3. vieta – Danielai Abzalonei.

Arī kungiem norisinājās spraigas un interesantas cīņas līdz pat pēdējai kārtai, kur medaļnieki spēlēja savā starpā un izšķīra galīgo vietu sadalījumu. Lai noskaidrotu čempionu, tiesnešiem nācās skaitīt uzvarētos/zaudētos setus. Nedaudz pozitīvāka bilance un 1. vieta -Ričardam Drabovičam, 2. vieta – Gunāram Arbidānam, 3. vieta – Edmundam Romanovskim. Pārējie dalībnieki ar spraigām un ļoti līdzīgām cīņām ierindojās blīvi cits aiz cita turnīra tabulā.

Godalgoto vietu ieguvēji tika apbalvoti ar kausiem no Preiļu novada BJSS un speciāli šim turnīram gatavotām koka medaļām, kuras sagādāja pasākuma sponsors un uzņēmuma “Volmārcentrs”īpašnieks Jānis Sparāns. Piemiņas medaļas un gandarījuma sajūta bija tas, ar ko noslēdza 2023. gada divu mēnešu garo turnīru tā dalībnieki.

Paldies dalībniekiem par interesantiem mačiem!

Informāciju sagatavoja

Preiļu novada BJSS pieaugušo sporta pasākumu organizators
Guntis Belkovskis