Viduslatgales pārnovadu fonds uzsāk labdarības akciju “Piepildīt sapni 2024”

Ar prieku un patīkamu satraukumu uzsākta 2024. gada labdarības akcijas “Piepildīt sapni” sezona, aicinot iesaistīties labvēļus, atbalstītājus un ziedotājus. Mūzikas nodarbības, futbola spēles treniņi, divritenis, planšete, silto smilšu nodarbības, ABA terapija, mēbeles mācībām – tie ir daži no šī gada bērnu ar īpašām vajadzībām sapņiem un viņu vecāku vēlmēm. Visi vērsti uz to, lai bērns justos labāk un augtu laimīgāks, mazliet veselāks kā šobrīd.

Viduslatgales pārnovadu fonds labdarības akciju “Piepildīt sapni” rīko jau vienpadsmito gadu. Pagājušajā gadā labdarības akcijas laikā izdevās savākt ap 5 tūkstošiem eiro un iepriecināt bērnus, palīdzot sasniegt kāroto.

Šogad akcijā piedalās deviņi bērni no Preiļu novada un seši bērni no Līvānu novada. Vairumam bērnu ir diagnosticēti autiskā spektra traucējumi, diagnozes, kas saistītas ar garīgās attīstības traucējumiem, augšanas grūtībām. Tāpēc respektējām bērnu vecāku ļoti pieprasīto vajadzību palīdzēt bērniem ar terapijas vai izglītojošām nodarbībām. Vecāki atzīst, ka dažādu lietu vai mantu netrūkst, taču redzot, ka terapija vai veselību stiprinošas nodarbības palīdz, gribas turpināt uzsākto kursu. Atbalsta terapiju valsts finansējums ir neliels vai arī tā nav vispār, tāpēc ir svarīga ikviena palīdzīga roka vai eiro, kas ļautu turpināt ārstēšanos vai attīstību.

Katrai labdarības akcijai ir savi ziedotāji un atbalstītāji. Zinām, ka arī šai akcijai ir savi pastāvīgie atbalstītāji, kuri gaida iespēju ziedot konkrēti kādam bērniņam vai visiem. Allaž katru gadu pārsteidz jauni ziedotāji, kuri pievienojas labdaru pulkam.

Bērnu sapņu īstenošanai ziedojumi tiks vākti visu pavasari un vasaru. Akcija noslēgsies ar pasākumu augustā, kur tiks pulcināti visi akcijā iesaistītie bērni un viņu ģimenes.

Pašu bērnu un viņu vecāku aprakstītos sapnīšus var izlasīt ŠEIT.

Ziedot labdarības akcijai var ŠEIT, maksājuma mērķī OBLIGĀTI norādot PIEPILDĪT SAPNI.

Aicinām atsaukties arī mantiskos ziedotājus, zvanot uz tālruni +371 28370261 vai rakstot uz e-pasta adresi vlpf@inbox.lv

Labdarības akcijas organizēšanu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Informāciju sagatavoja

Nodibinājuma "Viduslatgales pārnovadu fonds"
valdes locekle
Evija Gurgāne