Izglītībā Iedzīvotājiem

Ceturtdien, 23. aprīlī, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) rīkos kārtējo tiešsaistes translāciju, kurā eksperti informēs vecākus par psihoemocionālās palīdzības un atbalsta iespējām ģimenēm ārkārtējās situācijas laikā.

Ņemot vērā vecāku ieteikumus par aktuālajām pārraižu tēmām, šajā translācijā lielākā vērība tiks pievērsta skolēnu attālinātās izglītošanās problēmām – visu iesaistīto pušu labākās sadarbības iespējām, pieejamajam atbalstam problēmsituācijās, kā arī izaicinājumiem, kas saistīti ar pieaugošo interneta un ekrānlaika izmantošanu ikdienā.
Translācijā piedalīsies Izglītības kvalitātes valsts dienesta Licencēšanas un reģistru departamenta direktora vietnieks Ivans Jānis Mihailovs (Skolēnu, skolotāju un vecāku sadarbība ārkārtējās situācijas laikā), projekta “PuMPuRS” sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Bērziņa (Projekta “PuMPuRS iespējas ārkārtējās situācijas laikā) un Latvijas Drošāka interneta centra (www.drosinternets.lv) vadītāja Maija Katkovska (Drošība internetā. Kas par to jāzina vecākiem?).

Paredzamais tiešraides laiks – 1 stunda 20 minūtes.
Translācija būs vērojama Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas un ziņu aģentūras LETA mājaslapā, kā arī Labklājības ministrijas un VBTAI Facebook kanālos.

Informāciju sagatavoja:

Taivo Trams,
VBTAI,
+371 67359145