Preiļu novadā Iedzīvotājiem

Jaunajā ReTV spēlē “Ar kājām pa mājām” šovakar sacentīsies smiltenietis, grupas “Apvedceļš” solists Jānis Krūmiņš un profesors Anatolijs Danilāns no Preiļiem. Vai Krūmiņš un aģents Jānis tiks galā ar Danilāna sagatavotajiem uzdevumiem Preiļos?

Tikmēr dzeltenā komanda ar aģenti Lienu dosies uz Smilteni, kur kopā ar profesoru Danilānu mēģinās atrisināt mūziķa Krūmiņa sagatavoto cilpu.

Katrā spēlē piedalās divas Latvijā zināmas personības – viena no vienas pilsētas, otra – no citas. Katra personība savā pilsētā izstrādā sev nozīmīgu, mīļu un/vai vienkārši smuku apskates vietu maršrutu. Katrā maršrutā ir 7 apskates punkti. Seši norādīti kartē, bet septītais – slepens.

Kad maršruti ir izstrādāti, zvaigznes samainās ar pilsētām un dodas aizraujošā pilsētas un otras personības izpētes misijā-cilpā. Uzdevums – atrast kartē norādītos apskates objektus vai vietas. Nonākot katrā no pirmajiem sešiem misijas punktiem, dalībniekiem jāizpilda kāds uzdevums. Uzdevumi ir dažādi – tiek pārbaidīta gan dalībnieku intuīcija, gan spēks, gan erudīcija, gan vienkārši veiksme.

Izpildot uzdevumu veiksmīgi, zvaigznes saņem vienu punktu. Spēlē uzvar tas, kuram vairāk punktu. Katrā no sešiem apskates punktiem, dalībnieki saņem arī norādi – kādu atslēgas vārdu, kas palīdzēs atrast septīto, slepeno un noslēdzošo pilsētas misijas-cilpas punktu. Noslēdzošajā, septītajā spēlēs punktā (cilpas atrisinājuma vietā) tiek atklāta piemiņas plāksne, kurā pausts šīs vietas nozīmības stāsts spēles zvaigznes dzīvē.

Neapjukt pilsētas ielās un uzturēt jautru garu pilsētas misijas laikā dalībniekiem palīdzēs spēlēs  aģenti – aģente Liena un aģents Jānis. Viņi arī parunās ar spēles zvaigznēm par dzīvi, pilsētu un to, kā vispār un kā citādāk. Spēle “Ar kājām pa mājām” katru otrdienu 21.25 kanālā ReTV.

Informāciju sagatavoja:

Andris Jurga
ReTV Publicitātes vadītājs
andris@retv.lv