Šogad jau trešo reizi aprīļa sākumā starts tiks dots seriālam “Parka Pusstundas skrējiens” (PPS). Skriešanas seriālu ir iecienījuši daudzi aktīvā dzīvesveida piekritēji Preiļos, gan tie, kuri sper pirmos soļus savā fiziskajā pilnveidē, gan arī tie, kuriem draudzība ar skriešanu mērāma vairākos gadu desmitos.

Aktivitātē katram ir iespēja atrast savai sagatavotībai un meistarībai līdzvērtīgu sparingpartneri un domubiedru. PPS nav iedomājams bez Vārkavas novada veselīgā dzīvesveida atbalstītājiem sporta skolotāja Staņislava Stankeviča vadībā, kuri divu gadu garumā nav izlaiduši nevienu posmu. Iecienīts seriāls ir arī Riebiņu, Aglonas un Rudzātu skrienošās saimes aprindās.

Arī šogad, piedaloties skriešanas seriālā, katrs uzdevumu sev nosprauž pats – citam tā būs spēkošanās par iekļūšanu labāko trijniekā savā vecuma grupā, citam redzēt savu izaugsmi ar katru nākošo posmu, citam tā būs iespēja pārvarēt savu kūtrumu, bet vēl kādam citam pabūt pozitīvu cilvēku vidū, kopīgi izbaudot Preiļu parka daudzveidību, sākot no vizbuļu ziedēšanas laika un beidzot ar zelta rudens ienākšanu.

Iepazīstamies ar nolikumu un tiekamies Preiļu parkā jau 10.aprīlī!

L.Valdonis,

pieaugušo sporta pasākumu organizators

Pasākums tiek īstenots arī Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/078 “Pasākumi Preiļu novada vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros.