Iedzīvotājiem

SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” Atkritumu apsaimniekošanas daļa informē, ka, sākot ar šī gada 6. novembri uzsāks atkritumu izvešanu bijušajās Riebiņu un Aglonas pagastu teritorijās. Vēl joprojām noris aktīvs līgumu slēgšanas process, ka rezultātā var rasties arī zināmas neērtības, tomēr aicinām ikvienu pret šo situāciju attiekties ar pacietību un sapratni.

Pirmdien, 6. novembrī, notiks pirmā atkritumu izvešanas reize Rušonas pagasta klientiem, kuri jau ir noslēguši līgumus ar SIA “PREIĻU SAIMNIEKS”. Šiem klientiem tiks izsūtītas individuālas e-pasta vēstules.

Kopumā šajā mēnesī Rušonas pagasta klientiem atkritumu izvešanas notiks 6. un 20. novembrī.

7. un 8. novembrī notiks pirmās atkritumu izvešanas Aglonas pagasta (Aglona, Aglonas pag., Jaunaglona) klientiem, kuri jau ir noslēguši līgumus ar SIA “PREIĻU SAIMNIEKS”.

Kopumā šajā mēnesī Aglonas pagasta klientiem atkritumu izvešanas notiks 7., 8. un 21., 22. novembrī. Šiem klientiem tiks izsūtītas individuālas e-pasta vēstules.

Klientus, kuri saņēmuši individuālās vēstules par atkritumu izvešanu, aicinām noteiktajā dienā novietot atkritumu konteineri atkritumvedējam brīvi pieejamā vietā.

Tuvākajā laikā būs publiski pieejams grafiks ar konkrētām adresēm arī decembrim, informācija sekos, tādēļ aicinām tai sekot līdzi sociālajā vidē. Grafiks tiks ievietots arī šī mēneša Preiļu novada pašvaldības informatīvajā izdevumā. Informācija sekos arī par pārējām teritorijām.

Sakarā ar jau noslēgto līgumu apkopošanu, apstrādi un maršrutu sagatavošanu, atvainojamies tiem klientiem, kuri ir vēl līgumu slēgšanas procesā (pieprasījumi elektroniskai līgumu parakstīšanai u. c.). Tuvākajā laikā tiks nosūtīta nepieciešamā informācija.

Informāciju sagatavoja

SIA “PREIĻU SAIMNIEKS”
Atkritumu apsaimniekošanas daļa