Veselība

Ir pilnībā noslēgušies vērienīgie būvniecības darbi SIA “Preiļu slimnīca” teritorijā, kur kopš vasaras sākuma notika autostāvvietas izbūve, ārējā apgaismojuma ierīkošana un teritorijas labiekārtošana. 28. novembrī objekts tika nodots ekspluatācijā.

Saskaņā ar tehnisko specifikāciju, jaunajā autostāvvietā ir 43 auto novietošanas vietas un 3 vietas invalīdu auto novietošanai. Autostāvvietas segums – bruģakmens. Tāpat izbūvēts ārējais apgaismojums, sakārtoti 3 betona lieveņi un izbūvēta uzbrauktuve pie tuberkulozes kabineta, kas piemērota cilvēkiem ar kustību traucējumiem, atvieglojot viņiem nokļūšanu medicīnas iestādē, kā arī veikti teritorijas labiekārtošanas darbi.

Saskaņā ar iepirkuma rezultātiem, būvdarbus veica SIA “DSM Meistari” par kopējo līgumcenu 235 349,27 EUR bez PVN.

Turpmāk slimnīcas pacienti un apmeklētāji var izmantot jauno izbūvēto autostāvvietu, kas būtiski atbrīvos slimnīcas teritoriju no intensīvas autotransporta plūsmas, tādējādi padarot drošu un pacientiem draudzīgu slimnīcas teritoriju.

Aicinām autovadītājus arī turpmāk sekot līdzi norādēm un ceļa zīmēm par auto novietošanas iespējām SIA “Preiļu slimnīca” teritorijā.

Informāciju sagatavojis

SIA “Preiļu slimnīca” sabiedrisko attiecību speciālists
Rolands Naglis