Iedzīvotājiem

Laikā no 19. aprīļa līdz 21. maijam norisināsies Latvijas zaļā punkta un SIA “Eco Baltia vide” organizētā Vislatvijas nolietotās elektrotehnikas vākšanas kampaņa “Vislatvijas elektro talka”, kuras laikā iedzīvotājiem visā Latvijā vairāk kā 60 atkritumu šķirošanas laukumos ir iespēja nogādāt savu laiku nokalpojušo tehniku un laimēt vērtīgas balvas. Galvenais kampaņas mērķis ir savākt iespējami daudz nolietotās elektrotehnikas, tādā veidā veicinot sabiedrības informētību par pareizu atbrīvošanos no nevajadzīgās tehnikas.

Arī Preiļu novada iedzīvotājiem, kuriem mājās putekļus krāj novecojusi un nelietojama elektrotehnika (televizori, veļasmašīnas, mikroviļņu krāsnis, datori, monitori u. c. sadzīves tehnika), sākot ar 19. aprīli, ir iespēja to nogādāt atkritumu šķirošanas laukumā. Nododot elektroiekārtas, saņemsiet izlozes kartiņu, kura būs jāaizpilda, norādot sev vēlamo balvu pozitīva izlozes rezultāta gadījumā, un jāiemet izlozes kastītē.

Balvu fonds:

  • Televizors Samsung 50''
  • Samsung Galaxy S21
  • Kafijas automāts Philips
  • Tet dāvanu karte: 5x100 eur
  • Maxima dāvanu karte: 2x200 eur

Jāatzīmē, ka šādas elektroiekārtas tiek klasificētas kā bīstami un videi kaitīgi atkritumi un, ilgstoši atstātas novārtā, sarūs, kļūst kaitīgas ne tikai dabai, bet arī cilvēka veselībai, jo satur virkni ķīmisko vielu. Šī akcija arī atgādina par to, ka elektroiekārtas ir jāšķiro atsevišķi no citiem atkritumu veidiem un noteikti nav pieļaujams tās izmest dabā vai sadzīves atkritumu šķirošanas konteineros. Savāktā elektrotehnika tiek nodota otrreizējai pārstrādei.

Nolietoto elektrotehniku var nodot SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” Atkritumu šķirošanas laukumā Rīgas ielā 4, Preiļos.

Darba laiks darba dienās: plkst. 8.00-12.00 un 13.00–17.00, sestdienās plkst. 9.00–13.00.

Kontaktinformācija: psatkritumi@preili.lv, tālr. +371 29420721.

Informāciju sagatavoja

SIA “PREIĻU SAIMNIEKS”
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Sigita Āboliņa

Laikā no 19. aprīļa līdz 21. maijam norisināsies Latvijas zaļā punkta un SIA “Eco Baltia vide” organizētā Vislatvijas nolietotās elektrotehnikas vākšanas kampaņa “Vislatvijas elektro talka”