Sociālās aprūpes centros Pagastos
SAC "Rušona" sirmgalvji svin Starptautisko senioru dienu SAC “Vārkava”

29. septembrī SAC “Rušona” sirmgalvji devās ciemos uz SAC “Vārkava”, lai piedalītos Starptautiskajai senioru dienai veltītajā pasākumā.

Diena bija saulaina, piesātināta ar dažādām aktivitātēm, smaidiem un pozitīvām emocijām. Seniori kopā ar darbiniekiem iepazina SAC “Vārkava” telpas un apkārtni, baudīja rīta tēju ar pašceptām plātsmaizēm un citiem gardumiem.

Sociālās aprūpes centru vadītājas sveica seniorus svētkos, vēlot stipru veselību, dzīvesprieku un tuvinieku atbalstu. Visu Preiļu novada Sociālās aprūpes centru sirmgalvji aktīvi piedalījās dažādās stafetēs, sarunājās, dalījās savos dzīves stāstos un atraktīvi dejoja, baudot skaisto koncertu.

Liels paldies SAC “Vārkava” vadītājai Lidijai Krasnais, sociālajai darbiniecei Diānai Stuburei un kolektīvam par viesmīlīgo uzņemšanu, aktivitātēm, svētku kliņģeri, gardo zupu un pozitīvām emocijām pārpilnu dienu!

Dienas izskaņā SAC “Rušona” sociālā darba speciālisti sarūpēja pārsteiguma dāvaniņas un ar sirdssiltiem vēlējumiem sveica savus seniorus.

Sirmgalvju acīs mirdzēja patiess prieks un vairākkārt izskanēja pateicības vārdi par sarūpētajiem svētkiem.

Informāciju sagatavoja

Inga Skutele

Sociālā darbiniece
inga.skutele [at] preili.lv