Sociālās aprūpes centros
SAC “Rušona” seniori dodas ekskursijā pa skaisto Latgali

2023. gada 13. septembrī sociālās aprūpes centra “Rušona” sirmgalvji par godu gaidāmajai Senioru dienai tika iepriecināti ar ekskursiju Latgales tuvāko un skaistāko vietu iepazīšanai. Visi bija priecīgi par saulaino laiku un saviļņoti par gaidāmo braucienu.

Pirmā pieturvieta bija Aglonas Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas bazilika, kur ticīgie sirmgalvji varēja palūgties dievnamā, sakārtot domas, apmeklēt Aglonas Brīnumdarītājas Dievmātes svētbildi un mājās aizvest kādu suvenīru un ūdeni no svētavota.

Patiess prieks un sajūsma seniorus pārņēma apmeklējot Aglonas Briežu dārzu. Seniori ieguva jaunas zināšanas, apbrīnoja ragu dažādību un patiesi priecājās par briežu barošanu. Liels paldies īpašniecei par viesmīlīgo uzņemšanu.

Pie Feimaņu ezera seniori dalījās ar atmiņām par makšķerēšanu un baudīja darbinieku sarūpēto pikniku.

SAC “Rušona” sirmgalvji un kolektīvs ir no sirds pateicīgi kuģīša “Vimāna” kapteinim Mārim Rumakam par interesanto labdarības izbraucienu pa Feimaņu ezeru. Senioriem tas bija pirmais izbrauciens ar kuģīti, kas piepildīja ar daudzām pozitīvām emocijām, kuras noteikti paliks atmiņā.

Lielu paldies arī šoferim Jānim Sinkevičam par atsaucību un profesionalitāti.

Informāciju sagatavoja

Inga Skutele

Sociālā darbiniece
inga.skutele [at] preili.lv