Sociālās aprūpes centros

20. decembrī SAC “Rušona“ izskanēja sirsnīgs un skanīgs koncerts “Tā Ziemassvētki skan”.  Par silto, gaišo un mīlestības pilno noskaņu parūpējās Riebiņu vidusskolas skolēni kopā ar skolotājām – Ritu Pudāni un Āriju Bergmani-Sprūdžu. Bērni dziedāja brīnumskaistas  Ziemassvētku dziesmas, skaitīja dzejoļus, stāstīja pasakas un anekdotes, kā arī devās rotaļās ar mūsu senioriem. Tika iepriecināta katra sirsniņa un sirmgalvju acīs staroja prieka asaras.

PALDIES sakām Riebiņu vidusskolas direktorei Inetai Anspokai, skolas saimei un ikkatram, kas sarūpēja tik skaistas un garšīgas piparkūkas mūsu senioriem. Mēs sajutām to mīlestību un gaišās domas, ar kurām tās tika pagatavotas. Tās dāvās mums svētku smaržu un sajūtu vēl ilgi!

Par apciemojumu, siltajiem vārdiem, gaišiem vēlējumiem, saldām dāvanām un atbalstu vēlamies no sirds pateikties Preiļu novada domes priekšsēdētāja vietniekam Pēterim Rožinskim un Preiļu novada Labklājības pārvaldes vadītājai Sandrai Sprindžai.

Cilvēcīgu pateicību izsakām organizācijai “Eņģeļu pasts” par sagādātajām skaistajām dāvanām, kas bija liels pārsteigums mūsu sirmgalvjiem.

Paldies kolektīvam par viņu ieguldīto darbu ikdienā un svētkos!

Vēlam, lai ziemas saulgriežu mirdzumā dzimst spēks jauniem sapņiem un labiem darbiem! Lai visiem priecīgi, sirds silti, gaiši un mierpilni Ziemassvētki un veselīgs, radošām iecerēm un panākumiem bagāts Jaunais 2023. gads!

Informāciju sagatavojusi

SAC “Rušona” sociālā darbiniece
Inga Skutele