Sociālās aprūpes centros

Kā rožu krūmi, sievietes mēs esam,
Ko līdz pat salnām ziedu košums sedz,
Un vilinām, un priecājamies sevī,
Ka stiprais dzimums ērkšķus nesaredz.
Kā gladiolas, sievietes mēs esam,
Kas tūkstoš krāsām liegi sirdi glauž
Kā naktsvijoles, kuras mēness naktī
Ar smaržu stariem sirdis pušu lauž.
Mēs sievietes, tik daudzveidīgas esam,
Kā viļņi, kas  pār jūras klaidu klīst;
Ja vīrietis būs prasmīgs juvelieris,
Tam rokās nonāks dārgakmenis īsts!

8. marts ir īss laika sprīdis gadā, kurā paust savu mīlestību un pateicību sievietēm. Šis ir laiks, kad mostas daba un cilvēkam atplaukst dvēsele. Smaidi, tulpju aromāts, apsveikumi māmiņām, vecmāmiņām, sievām, meitām – tie visi ir neatņemami sieviešu dienas atribūti, kas rada prieku.

Kā jau ikvieniem svētkiem, mēs aktīvi gatavojāmies arī pirmajiem šī pavasara svētkiem –  8. martam – sieviešu dienai. Mums ļoti svarīgs ir kopīgs darbiņš, tāpēc mēs radījām kopīgus mirkļus – cepām rožmaizītes, rūpīgi veidojām apsveikuma kartiņas mūsu “SAC” sievietēm un veidojām dažādus rotājumus, lai radītu saciņā mājīguma sajūtas.

8. marts katrai sievietei ir īpaša diena, kurā var atpūsties un izbaudīt katru mirkli. Šogad mēs svinējām svētkus kopā ar Annas Sakses pasakām “Pasakas par ziediem”. Mūsu saciņa dāmas, saposušās pie siltas kafijas krūzes, uzklausīja brīnišķīgās pasakas par ziediem, katra iedvesmas virpulī izvēlējās sev tuvāko ziediņu, kā arī deva vaļu savai fantāzijai izpausties ideju virpulī uz audekla, veidojot skaistu ziedu pļavu.

Mūsu SAC iemītnieki novēl katrai sievietei nezaudēt cerību, turpināt sapņot un biežāk smaidīt!

Informāciju sagatavojusi

SAC “Aglona” sociālā darbiniece
Vija Tomkoviča