Sociālās aprūpes centros

Atļauj šodien saviem gadiem ziedēt
kā ziedlapiņām, kuras saulē plaukst,
Atļauj šodien saviem gadiem skanēt
kā melodijai, kura sirdī šalc.
Ļauj kādam sapnim šodien zvaigznēs mirdzēt,
Lai dienu skrejā tie pie tevis trauc!
/A.Āre/

Nesen SAC “Aglona” atzīmējām priecīgu notikumu – Regīnas Ušackas jubileju, un no sirds apsveicām viņu ar šo nozīmīgo notikumu. 85 gadi ir solīds vecums, bet Regīna Ušacka kā jaunībā - aktīva un modra. Regīnu apsveikt ieradās Rušonas pagasta pārvaldnieks Dainis Alžāns ar baltām rozēm un dāvaniņu. Regīna Ušacka bija pārsteigta par daudz patīkamajiem pārsteigumiem. Svētku atmosfēra bija labestīga un jautra.

Regīna Ušacka ir ļoti aktīva sieviete un nekad nesēž bez darba. Viņai ļoti patīk lasīt, pastaigāties, kā arī uzdziedāt kādu dziesmu jautrākam noskaņojumam. Šādā cienījamā vecumā Regīna saglabā dzīvesprieku un pozitīvu attieksmi. Šādi cilvēki iedvesmo ar savu piemēru.

Mūsu sociālā aprūpētāja Linda Skudra un sociālā rehabilitētāja Anna Meldere regulāri organizē svētkus par godu mūsu iemītnieku dzimšanas dienām, bet šis maija mēnesis mūs īpaši pārsteidza ar apaļām jubilejām. Tas dod prieku gaviļniekiem un palīdz uzturēt patīkamu atmosfēru saciņā. Un tas ir ļoti svarīgi mūsu senioriem. Uzmanība, labs garastāvoklis un kopābūšana. Un kas vēl svētkiem vajadzīgs?

No sirds novēlām mūsu gaviļniecei veselību, gara mundrumu un izturību!

Informāciju sagatavoja

Vija Tomkoviča

Sociālā darbiniece
vija.tomkovica [at] preili.lv