Sociālās aprūpes centros

Sociālās aprūpes centrs "Aglona" jau trešo gadu aktīvi iesaistās mini futbola turnīrā "Seni Cup". 27. martā interneta vidē tika veikti astoņi neaizmirstami uzdevumi, bet jau 8. jūnijā SAC "Aglona" mini futbola komandas dalībnieki devās uz LFF mācību un treniņu centru Staicelē. Komandas dalībnieki bija patiesi pārsteigti par atmosfēru. Tika apmeklētas visas radošās darbnīcas, kuras piedāvāja pasākuma organizatori, īpašs prieks bija par stikla trauku apgleznošanas nodarbībām un dambretes sacensībām. Tāpat arī SAC "Aglona" informē, ka aizraujošs un atmiņā paliekošs bijis aizsargājamā dabas pieminekļa, Vīksnu alas, apmeklējums.

Šī gada sacensības sākās ar dažādiem pārbaudījumiem – pirmais un pats lielākais pārbaudījums, pēc SAC "Aglona" dalībnieku pieredzes, bija laikapstākļi, taču, neskatoties uz to, komanda ar visu veiksmīgi tikusi galā. Katrs jaunais uzdevums tika gaidīts ar nepacietību, jo caur šiem uzdevumiem visa mini futbola komanda varēja kopīgi izpausties un lietderīgi pavadīt laiku. Ar katra uzdevuma izpildi dalībnieki lepojās, jo spēja pierādīt sevi.

SAC "Aglona" izsaka lielu pateicību "Seni Cup 2023" organizatoriem un sponsoriem, kas ļauj cilvēkiem, kuri dzīvo sociālās aprūpes centros, piedalīties sporta aktivitātēs un dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, pielāgojot sporta aktivitātes cilvēkiem ar īpašam vajadzībām, lai uzlabotu dalībnieku emocionālo un fizisko stāvokli.

Informāciju sagatavoja

Vija Tomkoviča

Sociālā darbiniece
vija.tomkovica [at] preili.lv