Preiļu novadā Senioriem Iedzīvotājiem
Preiļu novada Pensionāru biedrības komanda piedalās Vislatvijas erudīcijas čempionātā Preiļos

8. septembrī Preiļu novada Kultūras centrā norisinājās patiesi pozitīvs, sirsnīgs, emocijām bagāts pasākums - "Prāta Spēles" Vislatvijas erudīcijas čempionāts "Latvijas kauss 2023" Preiļos, kur piedalījās 12 komandas. Starp tām bija arī komanda “Jestrās dāmas” no Preiļu novada Pensionāru biedrības.

Čempionāta jautājumu loks bija plašs - dalībniekiem nācās pierādīt savu erudītumu un zināšanas par pasaulē atpazīstamām personībām, indīgiem dzīvniekiem, slaveniem dīdžejiem, kino klasiku, Eiropu, mītiem un leģendām, sportu, šlāgermūziku un, protams, arī par Preiļiem. Medaļas šoreiz saņēma gados jaunākās komandas, taču arī seniori spēja sacensties erudīcijā - tika izcīnīta  8. vieta starp 12 komandām, kas arī nav peļami.

Komandas vadītāja, Preiļu novada Pensionāru biedrības valdes priekšsēdētāja Marija Briška, izsaka sirsnīgu pateicību komandas dalībniecēm - Klaudijai Zarānei, Valentīnai Madalānei, Anitai Vjaksei, Intai Vilcānei un Marijai Volkovai par drosmi, atsaucību un plašajām zināšanām. Spēle nebija viegla, bet interesanta gan!

Informāciju sagatavoja

Preiļu novada Pensionāru biedrības valde