Senioriem

Aprīlis iezīmējas ar pavasara atnākšanu, pirmā zaļuma svaigumu, pūpoliem, Lieldienām. Tā vien gribas godināt pavasara atmodu un svinēt Lieldienas!

Sagaidot Lieldienas, Preiļu novada Pensionāru biedrības valde organizēja pasākumu.  Pensionāru biedrības valdes priekšsēdētāja Marija Briška sagatavoja interesantas radošās darbnīcas, pēc kurām sekoja klātesošo apdāvināšanās ar saviem veikumiem. Neiztika bez ticējumiem, kurus sagatavoja Albīna Valicka, Lieldienu mīklas uzdeva Anna Marija Paura. Risināja specifiskas krustvārdu mīklas, piedalījās dažādos interesantos konkursos. Pasākuma dalībnieki apbrīnoja krāšņo olu izstādi, strausa olu ar skaistu zīmējumu, olu stiprumu, izveidotajām Lieldienu kompozīcijām un reliģiozo svētku stūrīti, kuru izveidoja Irena Galvāne kopā ar Anatoliju Brišku. Pasākuma noslēgumā Broņislavas Lauskas un Annas Brūveres vadībā tika kopīgi sagatavoti divu veidu salāti, kuri, protams, visiem ļoti garšoja. Kā nekā pašu roku darbs!

Novada pensionāru biedrības valdes priekšsēdētāja Marija Briška pateicās visiem klātesošajiem par aktivitātēm, atbalstu un pozitīvismu. Šāda veida pasākumi apvieno vientuļos cilvēkus, aicina tos uz kopābūšanu, uz kopēju sarunu, svētku kopīgu atzīmēšanu. Noslēgumā seniori izteica pateicību valdes priekšsēdētājai Marijai Briškai par tik labām idejām, labi organizēto pasākumu un izskanēja doma: “Kaut tik interesanti sagatavotu svētku būtu vēl vairāk!”.

Informāciju sagatavoja

Preiļu novada Pensionāru biedrības valde