Sportā
Preiļu hokeja komanda veiksmīgi aizvada ceturto spēli Daugavpils atklātajā amatieru hokeja čempionātā

9. decembrī Preiļu hokeja komanda veiksmīgi aizvadīja savu ceturto spēli Daugavpils atklātajā amatieru hokeja čempionātā, šoreiz spēlējot pret hokeja komandu “Kalupe”,  pārspējot to ar rezultātu 4-0 un turpinot savu uzvaras gājienu.

Pirmajos divos spēles puslaikos bija jūtama spriedze, jo rezultāts uz tablo bija tikai 1-0 un Preiļu komanda spēles laikā astoņas minūtes aizvadīja spēlējot mazākumā. Tomēr, neskatoties uz saspringto situāciju, mūsu spēlētāji spēja noturēties līderu pozīcijā, un jau trešā puslaika sākumā Mārtiņš Šķēls ar precīzu metienu raidīja ripu vārtos, kas deva komandai lielāku pārsvaru. Atzinīgi vērtējams arī Preiļu komandas vārtsarga Raivja Klapina veikums, kurš meistarīgi atvairīja visus pretinieka metienus.

Nākamo spēli Preiļu hokeja komanda aizvadīs šo sestdien, 16. decembrī, plkst. 16.30, spēlējot pret HK “Ice Wolves”. Atgādinām, ka spēļu rezultātiem iespējams sekot līdzi ŠEIT.