Sportā
Preiļu hokeja komanda izcīnījusi bronzas medaļas Daugavpils atklātajā amatieru hokeja čempionātā

Preiļu hokeja komanda aizvadījusi nervus kutinošu noslēdzošo spēli par trešo vietu Daugavpils atklātajā amatieru hokeja čempionātā, gūstot uzvaru pār HK “DVL” vienību!

Kā informē komandas pārstāvis Artis Žukovs, otrā puslaika beigās preilieši bija vadībā ar pārliecinošu rezultātu 5-0, bet trešā puslaika sākumā pretinieki sasparojās un iemeta trīs bezatbildes vārtus.

Komandas cīnījās līdz pat spēles pēdējām sekundēm un, Preiļu komandai spējot noturēt pārsvaru, spēle beidzās ar rezultātu 6-3, kā rezultātā preilieši izcīnīja bronzas medaļas. Preiļu komandai šis ir pirmais nopietnais panākums, informē spēlētāji.

Ar 30 punktiem kopvērtējuma tabulā pārliecinošu pirmo vietu turnīrā izcīnīja hokeja komanda “Mēs Daugavpils”, turnīra laikā nepiekāpjoties nevienam pretiniekam, otro vietu ar 18 punktiem ieguva hokeja komanda “Kalupe” un trešo vietu ieguva hokeja komanda “Preiļi”, arī izcīnot 18 punktus turnīra tabulā.

Rezultatīvākie komandas spēlētāji:

• Artis Žukovs (21 punkts)
  • Gaitis Bobrovs (18 punkti)
  • Edgars Pedāns (16 punkti)
  • Einārs Aleksandrovičs (13 punkti)
  • Artis Plušs (11 punkti)

Komandas biedri īpaši atzinīgi vērtē arī vārtsarga Raivja Klapina sniegumu, kurš ieguva turnīra labākā vārtsarga balvu un sezonas garumā pārliecinoši sargāja Preiļu vārtus.

Sveicam Preiļu hokeja komandu un vēlam arī turpmākus panākumus uz ledus!