Sabiedrībā Iedzīvotājiem
Nolietotā elektrotehnika

Ar lielu aktivitāti un atsaucību Preiļu novadā noslēgusies SIA “Eco Baltia vide” un Latvijas Zaļā punkta rīkotā Vislatvijas elektrotalka, kuras laikā ikviens tika aicināts nodot nolietoto tehniku, nogādājot to SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” Atkritumu šķirošanas laukumā un piedalīties izlozē par vērtīgām balvām. Kampaņas noslēgumā tika nodotas 9,36 tonnas nolietotās sadzīves tehnikas.

Kā atzina SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” Atkritumu apsaimniekošanas daļas vadītāja Snežana Bogdanova, salīdzinot ar pagājušo gadu, cilvēku aktivitāte šogad bijusi nesalīdzināmi lielāka, kas norāda uz to, ka arvien vairāk cilvēki piešķir lielu nozīmi atkritumu šķirošanai ikdienā, tādā veidā rūpējoties par apkārtējo vidi, nododot uzkrāto tehniku otrreizējai pārstrādei.

Katram kampaņas dalībniekam elektronikas nodošanas brīdī bija iespēja reģistrēties izlozei par sev izvēlētu balvu.

Balvu saņēmēju saraksts pieejams šeit.

Kā liecina Latvijas Zaļā punkta mājaslapā pieejamā informācija, šobrīd tiek apkopota informācija par kopējiem kampaņas “Vislatvijas elektro talka” rezultātiem un jau tuvākajā laikā tiks noskaidrots, cik nolietotās un nokalpojušās elektronikas pārstrādei ir nodevuši Latvijas iedzīvotāji 2023. gadā.

Kampaņa norisinājās laikā no šī gada 19. aprīļa līdz 21. maijam.

SIA "PREIĻU SAIMNIEKS" atgādina, ka nolietoto elektrotehniku ikviens var nodot bez maksas Atkritumu šķirošanas punktā Preiļos, Rīgas ielā 4. 

Kontaktinformācija: tālr. +371 29420721, ps.atkritumi@preili.lv