Uzņēmējdarbībā

Piedāvājam uzņēmējiem iespēju paskatīties uz savu uzņēmējdarbību no cita skatu punkta.

Sākot ar 8. jūniju turpmāk visas vasaras garumā piesakies uz divu stundu garu konsultāciju Tava uzņēmuma attīstībai. Šī konsultācija būs Tava iespēja ne tikai dziļāk izprast savus biznesa procesus, bet arī veidot vīziju, kā kļūt efektīvākam un konkurētspējīgākam nākotnē.

Konsultācijas laikā:

 • Uzņēmuma procesu shēma un "vājo punktu" apzināšanās;
 • Bussines model canva;
 • Komunikācija - reklāma, mārketings, zīmols. Kas manam biznesam vajadzīgs?;
 • 10 digitāli rīki, kam jau tagad jābūt tavā uzņēmumā;
 • Digitizācija, digitalizācija vai "vienradzis" – uz ko ir spējīgs tavs uzņēmums?
 • Digitalizācija – tikšanās ar IT specialistu par programmatūru, aplikācijām u. c. digitāliem risinājumiem, kas palīdzēs labāk izprast, kas tas ir un kā šīs iespējas izmantot biznesa attīstībai.

Pēc šīs konsultācijas uzņēmējiem būs vieglāk definēt savus biznesa izaicinājumus un meklēt idejas, kā tos risināt, kā arī gatavot nepieciešamo informāciju, lai saņemtu valsts finansējuma atbalstu digitalizācijas ideju realizēšanai.

Mentori:

 • Ingūna Bramane – Preiļu novada pašvaldības Vecākā komercdarbības speciāliste.
 • Anete Urka – Preiļu novada Sabiedrības iesaistes un mārketinga daļas vadītāja.
 • Andis Livdāns – IT speciālists un uzņēmējs.

Papildu informācija:

Ņemot vērā tehnoloģiju straujo attīstību, arī Latvijā šobrīd ir pieejamas dažādas atbalsta formas digitalizācijai. Uz atbalstu 5000 EUR (intensitāte 100 %) var pieteikties visi mikro un mazie uzņēmumi Latvijā. Mazo grantu skaits ir neierobežots.

Kāpēc digitalizēties?

 1. Efektivitātes palielināšana: Biznesa procesu digitalizēšana ļauj automatizēt rutīnas uzdevumus, samazināt cilvēku iesaistīšanos un palielināt darba efektivitāti. Tas novērš laika un resursu zudumus, kas var rasties manuālas darbības rezultātā.
 2. Konkurētspējas uzlabošana: Digitālā transformācija ļauj uzņēmumiem piedāvāt jaunus digitālos pakalpojumus, kas piesaista klientus un palielina konkurētspēju tirgū. Ar labi digitalizētiem biznesa procesiem uzņēmums ir spējīgs piedāvāt ātrāku un efektīvāku klientu apkalpošanu.
 3. Datu analītika un informācijas izmantošana: Digitālās transformācijas rezultātā iegūtie dati un informācija sniedz uzņēmumiem dziļāku ieskatu klientu uzvedībā un tirgus tendencēs. Tas ļauj veikt pamatotākus lēmumus un izstrādāt mērķtiecīgākus mārketinga un pārdošanas plānus.
 4. Izmaksu samazināšana: Biznesa procesu digitalizēšana ļauj samazināt izmaksas, kas saistītas ar darbaspēka vajadzībām, resursu patēriņu/atgriezumi/brāķi un administratīvām darbībām. Digitālās tehnoloģijas palīdz optimizēt resursu izmantošanu un efektīvi izmantot esošos līdzekļus, kas rezultējas izmaksu samazināšanā.
 5. Inovācijas un ilgtspējība: Digitālā transformācija veicina inovācijas un jaunu ideju rašanos uzņēmumā. Izmantojot digitālos risinājumus, uzņēmums var ātrāk pielāgoties tehnoloģiskajām izmaiņām un mainīgajiem tirgus apstākļiem, tādējādi veicinot ilgtspējīgu attīstību.

Pieteikties konsultācijai var AIZPILDOT ANKETU