Izglītībā Preiļu novadā
"Latgales jaunieši sasniedz" Preiļos

Aicinām uz karjeras dienu laikā plānoto Tūrisma un Radošo industriju prasmju konkursu pamatskolēniem un vidusskolēniem "Latgales jaunieši sasniedz" Preiļos!

Aicinām pamatskolas un vidusskolas jauniešu komandas (5-7 dalībnieki) no 7-9. klašu un 10-12. klašu grupām piedalīties Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma (RTRIT) Preiļu struktūrvienības rīkotajā profesiju konkursā "Latgales jaunieši sasniedz" Preiļos, Sporta ielā 1, 28. aprīlī plkst. 10.00-13.00.

Konkursa dalībniekiem būs iespēja pierādīt savas prasmes dažādu programmu aktivitātēs, kuru laikā varēs uzzināt vairāk par apgūstamajām profesijām RTRIT stila un modes, ēdināšanas pakalpojumu un pārtikas produktu ražošanas, tūrisma un viesmīlības nodaļās. Papildus būs īpašā stacija "Erasmus+ darbnīca", kurā varēs uzzināt vairāk par mobilitātes iespējām ar RTRIT.

Pasākuma partneri un VIP staciju rīkotāji ir Preiļu novada Tūrisma attīstības un informācijas centrs un Preiļu novada jauniešu centrs "Četri".

Skolotājiem piedāvājam profesionālās pilnveides semināru "Pedagoģiskās metodes stratēģiskās partnerības projektā "HYBAKE"" (5 stundas).

Projekta Hybake mērķis ir ne tikai sniegt kulinārijas ieteikumus, kulinārā mantojuma saglabāšanu, bet arī veicināt kultūru apmaiņu starp projektā iesaistītajām valstīm - Somiju, Latviju, Lietuvu, Slovēniju un Igauniju. Šī pieredze un zināšanas ļauj katras izglītības iestādes audzēkņiem iepazīt savu kultūru no jauna un atklāt jaunas garšas. Projekts norisinās Erasmus+ projekta "Creating a hybrid learning model elective course "Holiday pastries of different Europe nations" (HYBAKE)" 2021-1-EE01-KA220-VET-000025709 ietvaros.

Pieteikšanās gan jauniešu profesiju konkursam, gan profesionālās pilnveides semināram skolotājiem notiek, rakstot uz aija.anceva@rtrit.lv un norādot dalībnieku skaitu profesiju konkursā, kā arī skolotāju skaitu, kas piedalīsies profesionālās pilnveides seminārā!

Pasākums notiek RTRIT Karjeras dienu 2023 "SAPŅO. RĪKOJIES. SASNIEDZ." ietvaros.

Informāciju sagatavoja