Iedzīvotājiem

Arī šogad SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” Atkritumu apsaimniekošanas daļa organizēs pavasara talku privātmāju iedzīvotājiem Preiļu pilsētā. Šogad talkas dienas būs 20. aprīlis un 11. maijs. Pavasara uzkopšanas talkas norisināsies tām privātmāju mājsaimniecībām, kurām ir noslēgts līgums ar SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” par atkritumu izvešanu. Talkas dienās pa noteiktu maršrutu kursēs traktortehnika saskaņā ar iepriekš sagatavotu grafiku.

Pavasara talka privātmāju iedzīvotājiem ir lieliska iespēja bez maksas atbrīvoties no dārza un lielgabarīta atkritumiem, par kuru izvešanu ārpus šādām talkām, ir jāmaksā. Talkas dienās traktortehnikas piekabēs iedzīvotājiem būs iespēja izmest tikai zaļos dārza atkritumus (koku lapas, sīkus zarus, saknes u. tml.) un lielgabarīta atkritumus, kuriem nav piemēroti 240 litru sadzīves atkritumu konteineri – nolietoto sadzīves tehniku un vecās mēbeles.

Lai atkritumu savākšana notiktu raiti un bez aizķeršanās, un tiktu ievērots laika grafiks, ir daži nosacījumi talkas norisei:

  • Iepriekšēja pieteikšanās SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” Atkritumu apsaimniekošanas daļā, zvanot uz tālr. +371 29420721, vai rakstot vēstuli uz e-pastu ps.atkritumi@preili.lv, norādot mājsaimniecības adresi, kurā būs nepieciešams izvest atkritumus;
  • Talkas norises galvenais nosacījums – māju iedzīvotājiem ir pašiem jāpiedalās talkā, palīdzot iekraut atkritumus, pretējā gadījumā ielu malās atstātie atkritumi netiks izvesti;
  • Dārza atkritumus aizliegts kraut vienā kaudzē ar lielgabarīta atkritumiem;
  • Gadījumos, ja māju iedzīvotājiem norādītajos datumos nav iespējams būt mājās, lūgums sazināties ar Atkritumu apsaimniekošanas daļu, piesakot atsevišķu izvešanu;

Iepriekš zvanīt tiek aicināti arī seniori un cilvēki, kuriem veselības stāvokļa dēļ būs nepieciešams palīdzēt iekraut atkritumus piekabēs.

Drīzumā būs pieejams arī grafiks, saskaņā ar kuru tiks veikta atkritumu savākšana. Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” mājaslapā www.preilusaimnieks.lv, kā arī sociālajā vietnē Facebook.

Pavasara privātmāju talka Preiļos arī šajā pavasarī

Informāciju sagatavoja

SIA “PREIĻU SAIMNIEKS”
sabiedrisko attiecību speciāliste
Sigita Āboliņa