Iedzīvotājiem
Jaunie konteineri

Jau iepriekš tika ziņots, ka SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” Atkritumu apsaimniekošanas daļas darbinieki vairākos atkritumu šķirošanas punktos Preiļos veica veco metāla konteineru nomaiņu uz jauniem plastmasas konteineriem, jo vecie konteineri bija kritiskā tehniskā un vizuālā stāvoklī. Jaunie konteineri ir vizuāli pievilcīgāki un ērtāki atkritumu iztukšošanai.

SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” vērš iedzīvotāju uzmanību uz sekojošo – lai lietošanas laikā konteiners neradītu nepatīkamas smakas, nešķirotie sadzīves atkritumi pirms ievietošanas atkritumu konteineros, ir jāiesaiņo atkritumu maisā un tas jāaizsien, kā arī konteinera vāks ir jātur ciet. Galvenokārt, lai putniem vai citiem dzīvniekiem nebūtu iespējas piekļūt pie atkritumu maisiem, saplēst tos un izsijāt izbirušos atkritumus pa konteineri vai apkārt tam, kā arī lai tajos nepielīst lietus, vai nepiesnieg sniegs ziemas laikā.

Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem, piedomājot pie elementārām darbībām, kas neprasa lielu piepūli, toties tiek izdarītas sabiedrības labā.

Dažādu jautājumu gadījumā, kas saistīti ar atkritumu apsaimniekošanu, aicinām sazināties ar Atkritumu apsaimniekošanas daļu, kontaktinformācija: psatkritumi@preili.lv, tālr. +371 29420721.