Preiļu novadā Iedzīvotājiem

 Arī šogad SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” Atkritumu apsaimniekošanas daļa aicina Preiļu novada lauksaimniekus, kuriem ir noslēgts līgums ar SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” par sadzīves atkritumu izvešanu, līdz šī gada 29. maijam pieteikties plēvju izvešanai, izmantojot iespēju atbrīvoties no plēvēm videi draudzīgā veidā.

Otrreizējai pārstrādei var nodot:

  • skābbarības sagatavošanai izmantotās ruļļu vai bedru plēves, taču jāņem vērā, ka plēvēm jābūt tīrām, bez skābbarības, salmu, kūdras, un citiem piejaukumiem. No plēvēm jāatšķiro šņores vai sieti. Pārstrādei nederēs arī plēves, kas izmirkušas dubļos, sajauktas ar minerālmēsliem vai ko citu.
  • dārzniecībā izmantoto plēvi,
  • palešu (iepakojuma) plēvi.

Lai pieteiktos plēvju izvešanai, uzņēmums aicina sazināties ar Atkritumu apsaimniekošanas daļu, zvanot uz tālruni +371 29420721 vai rakstot uz e-pasta adresi ps.atkritumi@preili.lv.

Pēc tam, kad SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” apzinās izvešanai pieteikto plēvju apjomu, tiks izveidots maršruta grafiks, saskaņā ar kuru notiks plēvju izvešana Preiļu novada teritorijā (Preiļu pag., Aizkalnes pag., Saunas pag., Pelēču pag., Vārkavas pag., Upmalas pag., Rožkalnu pag., kā arī Riebiņu un Aglonas pagastu teritorijās). Plānots, ka plēvju izvešana notiks laika posmā no 10. līdz 13. jūnijam, taču konkrēts datums tiks izziņots jūnija mēneša sākumā SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” sociālajā vidē, kā arī individuāli sazinoties ar lauksaimniekiem, kuri būs pieteikušies.

SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” vērš uzmanību uz to, ka iekraušana autotehnikā un, nepieciešamības gadījumā, arī traktortehnika iekraušanai ir jānodrošina pašiem lauksaimniekiem.

Tāpat arī tiek vērsta uzmanība uz to, ka plēves ir iespējams nodot atvedot pašiem uz Atkritumu šķirošanas laukumu Preiļos, Rīgas ielā 4. Darba laiks darba dienās no plkst. 8.00 līdz 17.00 (pusdienu pārtraukums 12.00-13.00), sestdienās no plkst. 9.00 līdz 13.00.

Informāciju sagatavoja

SIA “PREIĻU SAIMNIEKS”
sabiedrisko attiecību speciāliste
Sigita Āboliņa