Lauksaimniekiem Pagastos

Arī šogad SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” Atkritumu apsaimniekošanas daļa aicina Preiļu novada lauksaimniekus, kuriem ir noslēgts līgums ar SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” par sadzīves atkritumu izvešanu, līdz šī gada 26. maijam pieteikties plēvju izvešanai, izmantojot iespēju atbrīvoties no plēvēm videi draudzīgā veidā.

Otrreizējai pārstrādei var nodot:

  • skābbarības sagatavošanai izmantotās ruļļu vai bedru plēves, taču jāņem vērā, ka plēvēm jābūt tīrām, bez skābbarības, salmu, kūdras, un citiem piejaukumiem. No plēvēm jāatšķiro šņores vai sieti. Pārstrādei nederēs arī plēves, kas izmirkušas dubļos, sajauktas ar minerālmēsliem vai ko citu.
  • dārzniecībā izmantoto plēvi,
  • palešu (iepakojuma) plēvi.

Lai pieteiktos plēvju izvešanai, aicinām sazināties ar Atkritumu apsaimniekošanas daļu, zvanot pa tālruni +371 29420721 vai rakstot uz e-pasta adresi: ps.atkritumi@preili.lv.

Pēc tam, kad apzināsim izvešanai pieteikto plēvju apjomu, tiks izveidots maršruta grafiks, saskaņā ar kuru notiks plēvju izvešana Preiļu novada teritorijā (Preiļu pag., Aizkalnes pag., Saunas pag., Pelēču pag., Vārkavas pag.). Plānots, ka plēvju izvešana notiks laika posmā no 6.–8. jūnijam, taču konkrēts datums tiks izziņots maija mēneša beigās SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” sociālajā vidē, kā arī individuāli sazinoties ar lauksaimniekiem, kuri būs pieteikušies.

Vēršam uzmanību uz to, ka iekraušana autotehnikā un, nepieciešamības gadījumā arī traktortehnika iekraušanai, ir jānodrošina pašiem lauksaimniekiem.

Informāciju sagatavoja

SIA “PREIĻU SAIMNIEKS”
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Sigita Āboliņa