Sportā

17. un 18. februārī ar trešo posmu Jēkabpilī uz Baļotes ezera noslēdzās Latvijas čempionāts zemledus makšķerēšanā. Preiļu novada komanda, Māris Āriņš, Sandis Gribuška, Aldis Kalvāns un Andris Kukors, kopvērtējumā ieņēma otro vietu. Šoreiz ezers mūsu sportistiem nebija tik dāsns, kā citām komandām, kuras konkurēja uz godalgoto trijnieku. Pēc divu dienu sīvām cīņām tomēr bija jāsamierinās ar ceturto vietu 14 komandu konkurencē. Individuāli visaugstāk ierindojās Aldis Kalvāns, iegūstot devīto vietu. Jau marta sākumā Latvijas izlase dosies uz Pasaules čempionātu, kurš šogad notiks Mongolijā. Izlases sastāvā ir arī mūsu pārstāvis Sandis Gribuška. Turēsim īkšķus un sekosim līdzi! Paldies Preiļu novada BJSS par atbalstu komandai gan finansiāli, gan ar transportu. Ne asakas!

Vēl šajās brīvdienās startēja gan mūsu slēpotāji, gan biatlonisti. Gulbenes novada Āriņu slēpošanas trasē pie godalgām tika Digna Prodniece (4,5 km. – 3. vieta), Leonīds Valdonis (4,5 km. – 3. vieta) un Mārtiņš Indrikovs (9 km. – 3. vieta).

Ignalinā notika Baltijas kauss biatlonā. Piedalījās četras valstis - Latvija, Lietuva, Igaunija un Somija. Mūsu novadnieks Feoktists Pušņakovs tika pie divām trešajām vietām, ar ko arī viņu apsveicam! Iespējams, Feoktista iedvesmots, Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs pasaules čempionāta Čehijā noslēdzošajā dienā un disciplīnā ar kopējo startu izcīnīja Latvijai vēsturisku sudraba medaļu. Tik tiešām prieks par šādu sasniegumu!

Sveicam visus mūsu novada sportistus ar ražīgi pavadītu iepriekšējo nedēļu!