Uzņēmējdarbībā

Intensīva, piecu nedēļu mācību programma par tehnoloģisku startup uzņēmumu izveidošanu un attīstīšanu to agrīnajā stadijā.

Mācības paredzētas nodarbinātajiem, pašnodarbinātajiem, arī šobrīd nenodarbinātiem pieaugušajiem, maģistrantūras pēdējo kursu studentiem un augstskolu absolventiem ar darba vai uzņēmējdarbības pieredzi, kas plāno nākotnē dibināt un attīstīt savu tehnoloģiju uzņēmumu.

Mācības norisināsies tiešsaistē (“Zoom” platformā) no 10. septembra līdz 8. oktobrim, ceturtdienās pulksten 15.00-16.30. Zināšanās un pieredzē par jaunuzņēmumu attīstīšanu dalīsies Latvijas un ārvalstu lektori un jaunuzņēmumu vadītāji. Katrā meistarklasē dalībniekiem būs iespēja iegūtās teorētiskās zināšanas pielietot un nostiprināt praktiskos grupu uzdevumos. Mācību dalībnieki saņems arī papildu uzdevumus patstāvīgajam darbam.

Darba valoda – angļu.

Mācību programmu Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra īsteno sadarbībā ar zinātnes komercializācijas platformu “Commercialization Reactor” un Rīgas Biznesa skolu. Dalībnieki, kas piedalīsies visās piecās meistarklasēs un noslēgumā prezentēs darba rezultātus, saņems Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, “Commercialization Reactor” un Rīgas biznesa skolas apliecinājumu par programmas apguvi.

Pieteikšanās dalībai – līdz 07.09.2020.

Tuvāka informācija un reģistrēšanās:

Juris Balodis,

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls (EEN Latvija)
Latvijas Tehnoloģiskais centrs
Brīvības gatve 223a, Rīga, LV-1039
Tālr.: +371 67557919
E-pasts: juris.balodis@techcenter.lv
Mob.: +371 29451344