Senioriem

Cilvēka mūžs ir kā spilgta varavīksne - daudzkrāsaina un koša. Tādu mūžu ir nodzīvojušas Preiļu iedzīvotājas - deviņdesmitgadnieces Vanda Martinova, Anna Vilcāne, Genovefa Kusiņa, savukārt novada iedzīvotāja Helēna Litavniece atzīmējusi 95 gadu jubileju. Prieks, ka visas jubilāres ir možas, dzīvespriecīgas, vēljoprojām darbīgas, saprotošas, sirsnīgas. Neviena no viņām nesūrojas par savu dzīvi, pozitīvi uztver to, kas ir, ar ko var rēķināties. Izbrīnu rada tas, ka kontaktējoties un sarunājoties ar viņām, var tik emocionāli uzlādēties… Visas jubilāres savas dzīves ritumā ir daudz strādājušas, bijušas ļoti čaklas un izdarīgas, nekad neesot bijis kauns par padarīto darbu. Sirdi sildījuši pateicības vārdi gan no darba devējiem, gan no tuviniekiem.

Preiļu novada Pensionāri biedrības valdes priekšsēdētāja Marija Briška pasniedza jubilārēm - Annai Vilcānei, Vandai Martinovai, Genovefai Kusiņai un Helēnai Litavniecei -Preiļu novada pašvaldības Pagodināšanas rakstus un pabalstus, novēlot vēl ilgus dzīves gadus, stipru veselību, no tuviniekiem – sapratni, atbalstu un mīlestību…

Jubilāres pateicas visiem par sirsnīgiem apsveikumiem, uzmanības apliecinājumiem, ziediem un dāvanām. Uz jautājumu, kur slēpjas tā laimes atslēdziņa, ka var nodzīvot tik ilgu mūžu, atbilde ir viena - darbs un vēlreiz darbs, labestība, pozitīvisms, labi ļaudis visapkārt, tuvinieku atbalsts.           

Informāciju sagatavoja

Preiļu novada Pensionāru biedrības valde