Jaunatne
Jaunieši projekta “Jauniešu domes LĪDZDALĪBAS STARTUP” ietvaros spriež par orientēšanās spēles pa Preiļu parku izveidi

25. aprīlī Preiļu novada Jauniešu domes pārstāvjiem un vietējiem jauniešiem projekta “Jauniešu domes LĪDZDALĪBAS STARTUP” ietvaros notika neformālās izglītības nodarbība sadarbībā ar "Visit Preiļi" komandu, kuras gaitā dalībnieki radīja kaut ko īpašu, lai iepriecinātu gan savas pilsētas iedzīvotājus, gan ciemiņus - orientēšanās spēli caur Preiļu parka leģendām! Šī jaunrade ir ne tikai aizraujošs veids, kā iepazīt pilsētas parku, bet arī kopīga piedzīvojuma iespēja visai ģimenei un draugiem.

Nodarbības laikā jaunieši dalījās pāros, lai veidotu savas idejas, iedvesmojoties no Preiļu parka leģendām. Katra pāra uzdevums bija izstrādāt interesantu un izaicinošu uzdevumu, kas būtu saistīts ar konkrētu leģendu un parka teritoriju.

Noslēgumā jaunieši prezentēja savas idejas, kā varētu izveidot lielisku orientēšanās spēli pa Preiļu parku, iepazīstot leģendas. Jaunieši ne tikai sniedza idejas aizraujošā piedzīvojuma īstenošanā, bet arī veidoja saikni ar pilsētas vēsturi un kultūru, iedvesmojot interesēties par vietējiem stāstiem un tradīcijām.

Tagad tikai nepieciešams īstenot šīs idejas! Liels paldies jauniešiem un "Visit Preiļi" komandai par kopīgu darbošanos!

Projektu finansē Eiropas Savienība. Tomēr paustie uzskati un viedokļi ir tikai autoru, un ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības vai Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras uzskatus un viedokļus.

Informāciju sagatavoja

Sintija Ančeva

Vadītāja, Jaunatnes lietu speciāliste
sintija.anceva [at] preili.lv