Nevalstiskajās organizācijās

28. maijā plkst. 10.00-12.00 Latvijas Pilsoniskā alianse sadarbībā ar Microsoft organizē e-tikšanos tiešsaistē “Digitālā recepte NVO izaugsmei”. Pasākuma laikā varēs uzzināt vērtīgu informāciju par Techsoup un Microsoft piedāvātajām atbalsta iespējām NVO, digitālo rīku lietošanu un to veiksmīgu izmantošanu komunikācijai ar sabiedrību.

Digitālo jomu pārstāvji dalīsies ar informāciju, kas var palīdzēt organizāciju ikdienas darbā: Līga Kursīte, Techsoup; TBC par Microsoft; Diāna Butina, RigaTech girls, savukārt nevalstisko organizāciju pārstāvji dalīsies pieredzes stāstos par veiksmīgu digitālo rīku lietošanu sociālu problēmu risināšanā: Mārtiņš Zeps, #paliecmājās; Inga Oliņa, fonds PLECS ).

Tikšanās laikā varēs uzdot arī sev interesējošus jautājumus. Lai varētu ierasties uz e-tikšanos, līdz 27. maijam jāpiesakās. Ar plašāku pasākuma programmu iespējams iepazīties mājaslapā.

Informējam, ka 4.jūnijā notiks otrs vebinārs , kurā būs iespējams apgūt digitālo rīku izmantošu ikdienas darbā. Aicinām sekot līdz aktuālākajai informācijai Alianses mājas lapā un sociālo tīklu kontos.