Jaunatne Sabiedrībā
Īstenots jauniešu iniciatīvas projekts “Radām Aglonas BJBLPC “Strops” kreatīvu vidi sev un citiem!”

2. un 3. augustā jauniešu iniciatīvas grupa “Nikolajs & Co”, kopā ar 12 brīvprātīgiem jauniešiem, tikās Aglonas bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanas centrā “Strops”, lai kopīgi īstenotu sava projekta ieceri – atjaunot jauniešu telpas un atpūtas telpas dizainu.

Viss sākās ar ideju – jaunieši zināja, ka vēlas jaunu dizainu savai jauniešu telpai. Kad projekts tika apstiprināts un līgums parakstīts, tika iegādāti materiāli, aicināti brīvprātīgie domubiedri, kuriem “Strops” arī ir svarīga vieta, kur pulcēties un pavadīt savu brīvo laiku. Projekta dalībnieki ir gandarīti, ka izveidojās liela un čakla komanda, kura divu dienu laikā darbojās, lai sasniegtu kopīgu mērķi.

2. augusta rīts sākās ar to, ka kopīgi tika izplānoti darāmie darbi. Pirmajā dienā tika krāsotas sienas, savukārt nākamajā dienā, kopā ar mākslinieci Ines Lark, tika lemts, kāds dizains būtu piemērots abām telpām. Pēc tam, kad tas bija izdarīts, jaunieši ķērās klāt radošākajai projekta daļai un divu aktīva darba piepildītu dienu beigās tika izveidota skaista un gaumīga vide, kurā savu brīvo laiku ikdienā pavadīs gan vietējie bērni un jaunieši, gan arī centra ciemiņi.

Projekta īstenotājiem bija patiešām liels atbalsts un jaunieši izsaka pateicību visiem, kuri nāca talkā, kā arī brīvprātīgajai māksliniecei Ines Lark un Aglonas BJBLPC “Strops” darbiniekiem.

Projekts “Radām Aglonas BJBLPC “Strops” kreatīvu vidi sev un citiem!” tiek īstenots Preiļu novada jauniešu iniciatīvu projektu konkursa “Paplašini robežas!” ietvaros.