Iedzīvotājiem Valstī

Latvijas politiski represēto personu 24. salidojums notiks Ikšķilē, Ikšķiles estrādē, 2023. gada 5. augustā plkst. 13.00. Salidojumu organizē biedrība "Latvijas Politiski represēto apvienība" ar Ogres novada pašvaldības atbalstu un daudzu citu novadu pašvaldību finansiālu palīdzību.

Pēc salidojuma atklāšanas, karoga ienešanas un himnas, uzrunu teiks Latvijas Politiski represēto apvienības priekšsēdētājs Ivars Kaļķis, Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs, Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis, Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete un citi viesi. Svinīgās daļas noslēgumā tiks nolasīts LPRA valdes sagatavots 24. Latvijas politiski represēto personu saieta dalībnieku aicinājums. Pēc tam sekos koncerts, uzstāsies Dailes teātra aktieris Artis Robežnieks un dziedātāja Ieva Sutugova, pie klavierēm Juris Kristons. Turpat estrādē paredzēta arī saviesīgā daļa, muzicēs grupa "Bello Trio", solists Kaspars Gulbis, pauzes laikā tiks piedāvāts brīvais mikrofons.

Pasākuma apdrošinātājs AAS "BALTA", dežurēs mediķu brigāde no ARS, kā arī Ogres pašvaldības policija, kas regulēs automašīnu novietošanu. Interesentiem tiks piedāvāta bufete no Bauskas novada z/s "Krišjāņi" ar saldējumu, sieru un kafiju, kā arī būs pieejams dzeramais ūdens mazajās pudelītēs. Iespēju robežās tiks gādāts par galdiem un krēsliem saviesīgai daļai, mazākas kompānijas varēs iekārtoties turpat uz soliem estrādē. Būs grāmatu galds, kur varēsiet paņemt kādu sev interesējošu grāmatu, kas atkal atsūtītas no ārzemju latviešu likvidētām bibliotēkām. Būs iespēja iegādāties iepriekšējos gados izdoto grāmatu "Skola Sibīrijā". Katram tanī laikā stacijā ienākošam vilcienam pretī būs autobuss, kas aizvedīs līdz estrādei.

No Preiļu novada brauksim ar kopīgu autobusu. Pieteikties pie Natālijas Rubīnes, zvanot uz tālruni +371 26355660.

Gaidīsim Jūs visus Ikšķilē! Mūs, kā vienmēr, sagaidīs saulainā un viesmīlīgā Ikšķile!
Uz sirsnīgu tikšanos!