Izglītībā Jaunatne

Preiļu novada Bērnu un jauniešu centrs (BJC) turpina pulciņu komplektāciju 2023./2024. mācību gada interešu izglītības jomas programmās. Katru darba dienu no plkst. 10.00 līdz 18.00 ikvienam interesantam (vecumā no 3 līdz 20 gadiem) ir iespējams iesniegt pieteikumus pulciņu nodarbībām:

Darbnīca “ES PROTU!”, ZĪMĒŠANAS pulciņš, vokālā studija “MAZĀS LĀSĪTES”, KERAMIKA, pulciņš “CEĻOJUMS”, pulciņš “PLASTILINOGRĀFIJA”, Animācijas studija “24”, MODES mākslas studija, KOCINIEKU darbnīca, FLORISTIKA, DAMBRETES pulciņš, radošā darbnīca “Nāc EKSPERIMENTĒT!”, brīvā laika klubiņš “DOMIŅA”.

Iesnieguma veidlapa pieejama Preiļu novada pašvaldības mājaslapā (www.preili.lv)  un BJC (Kooperatīva ielā 6, 4. stāvs). Tiek pieņemti iesniegumi, kas ir parakstīti pašrocīgi vai ar drošu elektronisko parakstu! Ja Tev vēl nav 18 gadu, iesnieguma veidlapu aizpilda un paraksta viens no Taviem vecākiem vai aizbildnis. Informējam, ka personas datu apstrāde notiek saskaņā ar kopējo Preiļu novada pašvaldības datu aizsardzības politiku.

Atvērto durvju dienas “Iepazīsti Preiļu novada Bērnu un jauniešu centru” notiks no 4. līdz 8. septembrim plkst. 14.00-18.00. Tā būs lieliska iespēja iepazīties ar visām BJC darbnīcām, studijām un pulciņiem, kā arī izmēģināt dažādas brīvā laika nodarbes un izvēlēties sev piemērotāko. Tiekoties ar pulciņa skolotāju Jūs uzzināsiet visu nepieciešamo informāciju par pulciņa mācību programmu, precīzu nodarbību laiku un vietu, nepieciešamajiem mācību materiāliem, līdzfinansējuma apmēru un apmaksas kārtību, u. tml.

Novēlam Jums lielisku mācību gadu interešu izglītībā! Kontaktinformācija tālākai saziņai: tālr. +371 65381397, +371 29221574, e-pasta adrese preilubjc@preili.lv.

Informāciju sagatavoja

Aija Caune

Direktore - 4. stāvs
aija.caune [at] preili.lv