Sociālās aprūpes centros Sabiedrībā

Maija otrā svētdiena ir laiks, kad visā Latvijā ik gadu svin Māmiņu dienu, taču šogad valstī noteikto ierobežojumu dēļ šie svētki lielai daļai iedzīvotāju aizritējuši bez tuvinieku klātbūtnes. Īpaši vientuļi šajā dienā mēdz justies sociālo aprūpes centru iemītnieces, kas šī vai citu iemeslu dēļ savus ģimenes locekļus nav satikušas jau krietnu laiku. Tādēļ, aizsākot sociālās atbildības aktivitāšu kopumu reģionos, vadošais pārtikas interneta veikals Barbora Māmiņu dienā iepriecināja 500 seniores deviņos Latvijas pansionātos, sarūpējot viņām īpašu svētku sveicienu un raisot smaidu ikvienā sejā.

Ņemot vērā aprūpes centru pārstāvju izteiktās vēlmes, kopā ar Barbora partneru – saldumu zīmola Laima, kafijas ražotāja Merrild un ķermeņa kopšanas produktu zīmola Dove – atbalstu seniores Mātes dienā saņēma rūpīgi noformētu svētku dāvanu ar gardiem našķiem, aromātisku kafiju un roku krēmu, kas pansionātiem tika piegādāta, ievērojot spēkā esošos Ministru kabineta noteikumus. Kopumā dāvinājumi nonāca deviņos reģionu pansionātos visā Latvijas teritorijā – Veco ļaužu dzīvojamā mājā Liepājā, Sociālās aprūpes namā “Selga” Ventspilī, pansionātā “Ābeles” Saldus novadā, Smiltenes pansionātā, pansionātā “Jaunā muiža” Krustpils novadā, Mārcienas pansionātā Madonas pusē, pansionātā “Preiļi”, Dagdas Veco ļaužu pansionātā “Ābeļdārzs”, kā arī Balvu pansionātā, kur kopā savu ikdienu aizvada teju 500 sirmgalves. Kā atzīst pašas seniores, Barbora sarūpētais dāvinājums bijis patīkams pārsteigums, kas sniedzis neviltotu prieku un radījis sirdi sildošas svētku sajūtas.

“Pozitīvas emocijas un pārsteigums par svētku dāvanām šajā dienā piepildīja mūsu visu sirdis. Pansionāta iedzīvotājas ir ļoti pateicīgas un priecīgas, jo ikkatrs apsveikums viņām liek justies vajadzīgām un neaizmirstām. Šajā periodā līdzcilvēku atbalsts un mīlestība vecākā gadagājuma ļaudīm ir jo sevišķi svarīgs, tāpēc patiesi novērtējam uzņēmuma Barbora iniciatīvu to mums sniegt,” stāsta Saldus novada pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” SAC “Ābeles” vadītāja Sarmīte Kušniruka.

“Lai arī šogad Mātes diena aizvadīta neparastā gaisotnē, mums visiem šis ir ne tikai pārdomu, bet arī iespēju laiks – palīdzēt līdzcilvēkiem, dalīties labestībā, uzmundrināt un pateikt paldies. Katrs no mums šos svētku sagaida ar citādām izjūtām, tomēr ikviena sieviete, kas veltījusi savas rūpes bērniem, šajā dienā ir pelnījusi justies novērtēta un mīlēta. Un tieši šo sajūtu mēs ar dāvinājuma palīdzību vēlējāmies nodot tālāk arī seniorēm reģionos,” komentē interneta veikala Barbora vadītāja Sanita Bērziņa.

  • Par Barbora:

Barbora.lv ir Latvijā vadošais pārtikas un sadzīves preču interneta veikals, kas veic piegādes Rīgā, Jūrmalā, Salaspilī, kā arī Rīgas apkaimē, un kopš šī gada aprīļa, pielāgojoties apstākļiem ārkārtējās situācijas laikā un klientu pieprasījumam strauji pieaugot, ir paplašinājis savu darbību arī reģionos, kur piedāvā iedzīvotājiem ātri, ērti un droši iepirkties mājās un saņemt savu gatavo pasūtījumu kādā no Barbora Express tīkla punktiem Maxima veikalos 33 pilsētās visā Latvijas teritorijā. “Barbora.lv” zīmols Latvijā darbojas kopš 2017. gada un ir daļa no uzņēmuma “Radas”, kas Lietuvā pārvalda interneta veikalu “Barbora” un kura pamatnodarbošanās ir elektroniskās tirdzniecības risinājumu radīšana un īstenošana.

Informāciju sagatavoja:

Daiga Zīmele
Sabiedrisko attiecību konsultante
daiga.zimele@ogilvy.lv
+371 26197399